تازه های دنیای بازیگران


بیوگرافی امیر آقایی

بیوگرافی امیر آقایی + تصاویر

امیر آقایی بازیگر ،نویسنده و عکاس ایرانی است نام و نام خانوادگی امیر آقایی زمینه فعالیت بازیگر،…
فروشگاه و سوپر مارکت اینترنتی
بیتوته


بهنوش بختیاری به عنوان سفیر ام اس انتخاب شدبهنوش بختیاری،سفیر ام اس،تصاویر بهنوش بختیاری

 
بعضی چیزها هست که توی اغلب موقعیتها بهمون یه حال خوب میده.

 

 
یکی از اون چیزا هنره، هنری که دست رنج یک هنرمنده، چیزی که یک ماشین نساختش، یک انسان خالقش بوده.


یکی دیگه از چیزایی که همیشه بهمون حال خوب میده، کمک کردن به دیگرانه، با اینکه بهش میگیم کار خیر و براش خیریه راه می اندازیم و هممون یجورایی تا حرفش پیش میاد نمی تونیم جلوی خودمونو بگیریم، چون یه حال خوبِ برای خودمون.


به همت دوستانمان در انجمن ام اس ایران میشه هم با هنر و هم با کار خیر، حال خوب پیدا کرد. خیلی خوبه که یه وقتا صرفن با دادن پول به کسایی که نیاز دارن کمک می کنیم، ولی گاهی با خرید یک اثر هنری، یه اثر هنری که دستایی بی نهایت پاک و دوستداشتنی اونها رو خلق کرده هم میشه که یه کار خیر کرد و یه حالِ خوبِ دو چندان پیدا کرد.


شاید بد نباشه یه سری به سایت ibiar.com بزنید.


داخل بازارچه خیریه این سایت، بچه هایی هنرمند که متاسفانه مبتلا به ام اس هستن، با جون و دل و انرژی پاک و مثبتشون، محصولات چرم و صنایع دستی ساختن که ارزش دیدن و خریدن رو دارن.


اونها برای ما با آثار هنریشون، داشتن یه حال خوب رو با یه خرید خیر ممکن کردن.


داخل سایت بیار انواع محصولات صنایع دستی و کیف هایی که از چرم اصل ساخته شده اند، به نمایش گذاشته شده که می توانید ضمن بازدید از آن ها اقدام به خرید آن ها نیز کنید.از بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------