تازه های بیماری و راه درمان


آرتروز,علائم آرتروز,آرتروز زانو

آشنایی با آرتروز و راههای پیشگیری و درمان بیماری آرتروز

آرتروز، یکی از عمده دلایل از کار افتادگی می باشد آرتروز چیست و چگونه درمان می شود؟ آرتروز یا…آیا می دانید چه ویتامینی برای بیماری های کبدی بسیار مفید است؟و چرا این ویتامین مفید است؟

استفاده از مكمل‌های ویتامین E و مواد غذایی حاوی این ماده می‌تواند برای درمان بیماران مبتلا به بیماری‌های كبدی مفید باشد.
افراد مبتلا به بیماری‌های كبدی می‌توانند با مصرف مواد غذایی و یا مكمل‌های حاوی ویتامین E به درمان خود بپردازند، البته مصرف این ویتامین باید زیر نظر پزشك باشد.
افراد مبتلا به كبد چرب هم می‌توانند از این ویتامین برای بهبود یافتن استفاده كنند، اما متاسفانه مصرف این ماده برای بیماران كبدی كه به دلیل مصرف الكل دچار این بیماری شدند، اصلا توصیه نمی‌شود.

 

ویتامینی فوق العاده برای بیماری های کبدی

 

ویتامین E پیش از این برای درمان بیماری‌های كبدی اصلا توصیه نمی‌شد و معمولا افرادی كه در شرف ابتلا به این بیماری بودند، تنها می‌توانستند از آن استفاده كنند، اما با مطالعات و تحقیقات جدید مشخص شد كه می‌توان از این ویتامین نیز حتی برای بیماران كبدی دیابتی هم استفاده كرد.
تجویز ویتامین E و قرص‌های مكمل برای افراد مستعد این بیماری نیز توصیه می‌شود. البته كاهش مصرف مواد غذایی پرچرب و رعایت رژیم غذایی اصولی و مناسب نیز در كنار این مكمل‌های ویتامینه كمك مؤثر به درمان بیماران می‌كنند.

 

ویتامین, بیماری های کبدی,ویتامینی فوق العاده برای بیماری های کبدی,استفاده از مكمل‌های ویتامین e برای درمان بیماری کبدی, درمان بیماریهای کبدی با انواع ویتامین ویتامین, بیماری های کبدی,ویتامینی فوق العاده برای بیماری های کبدی,استفاده از مكمل‌های ویتامین e برای درمان بیماری کبدی, درمان بیماریهای کبدی با انواع ویتامین


بیشتر بخوانید تا سالم بمانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------