تازه های تور مسافرتی


تور ارزان,مسافرت های ارزان,تور مشهد

سفرهای ارزان با مانلی پرواز

سفرهای ارزان حقیقت دارد ... در این روزهای گرانی خودتان را مهمان یک سفر ارزان کنید. مانلی پرواز به…


با چند قدم ساده مسافر تور جام‌جهانی روسیه شویدفوتبال یکی از جذاب‌ترین ورزش‌هایی است که در همه‌ی دنیا طرفداران ویژه‌ای دارد. در ایران اما امسال این طرفداران امکان استثنایی دارند که رقابت‌های جام‌جهانی تیم ملی خود را از نزدیک تماشا کنند.


آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان با برنامه‌ریزی دقیق توانسته یکی از مناسب‌ترین برنامه‌های تور جام جهانی روسیه  ۲۰۱۸ را پیش‌روی علاقمندان فوتبال بگذارد.


این آژانس پس از تسهیل قوانین گردشگری میان ایران و روسیه از دو سال قبل، توانسته تا کنون بیش از ۱۰۰ تور موفق را برگزار کند، اما آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان، با همه‌ی این توانایی‌ها این‌بار برای رفاه حال علاقمندان به فوتبال و مسافران تور روسیه جام‌جهانی فرصت استثنایی پیش‌فروش تورهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برنامه‌ریزی کرده تا دوستداران سفر و ورزش به سادگی بتوانند برای خرداد خود و این رویداد بزرگ ورزشی برنامه‌ریزی کنند.

بهترین زمان خرید تور جام‌جهانی روسیه
پیش‌خرید تورهای جام‌جهانی، به همه این فرصت را می‌دهد که با قیمتی متناسب‌تر و برنامه‌ریزی بهتر بازی‌های تیم‌ملی ایران را در روسیه تماشا کنند و اتفاقا به‌دیدن جاذبه‌های گردشگری این کشور زیبا بروند.


واقعیت این است که هرچه به پایان سال و البته زمان برگزاری جام‌حهانی نزدیک ‌شویم، علاوه بر گران شدن همه‌ی خدمات مسافرتی، فرصت انتخاب بهترین‌ها از دست می‌رود و سفر کمی سخت و غیراقتصادی می‌شود. به همین دلیل و با این رویکرد کارشناس‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان این فرصت را پیش‌روی همه گذاشته‌اند که تور روسیه جام جهانی  را در بهترین شرایط خریداری کنند.

 

تور جام‌جهانی روسیه,تور جام‌جهانی,جام‌جهانی روسیه

 
آنچه که در همه‌ی این سالها نام آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان را در میان برگزارکنندگان تورهای روسیه برجسته کرده، خدمات مناسبی است که به همراهان تورهای روسیه ارائه می‌کند، همین همراهی در رفاه مسافران در تورهای جام جهانی هم به‌چشم می‌خورد، حالا همین ویژگی را با شکلی بهتر برای تور جام‌جهانی روسیه در نظر گرفته است.


این آژانس که سال‌ها با برگزاری موفق تورهای میان ایران و روسیه، یکی از چارترکنندگان پروازهای مستقیم به روسیه است این‌بار هم خدمات شگفت‌انگیزی را برای علاقمندان به مسافرت در تور جام‌جهانی روسیه 2018 در نظر گرفته است.

به گزارش ویرلن؛ مسافران و میهمان‌های تور جام‌جهانی روسیه، برخلاف برنامه‌‌ی دیگر آژانس‌ها در میان شهرهای برگزاری مسابقات با اتوبوس و یا خودرو جابه‌جا نمی‌شوند و برنامه‌ی  جابه‌جایی آنها با پروازهای داخلی خط‌ هوایی Nordwind مشهورترین و شناخته‌شده‌ترین خط‌ هوایی روسیه  انجام می‌شود.


تعلل نکنید و در اولین فرصت همراه تور روسیه جام‌جهانی 2018 باشید، در این سفر فرصت مناسبی دارید که هم بازی‌ها را در ورزشگاه‌ها از نزدیک تماشا کنید و هم با لیدر فارسی‌زبان و آشنا به محل، جاذبه‌های گردشگری روسیه را ببینید و سفری خاطره‌انگیز داشته باشید.

بسته‌های استثنایی پیش‌فروش تور جام‌جهانی 2018
با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی پیش‌رو و البته وضعیت سفر به روسیه، برنامه ریزی ويژه‌ای برای بسته‌‌های مسافرتی تور جام ‌جهانی روسیه 2018 در نظر گرفته شده است. کارشناس‌‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان با پیش‌بینی دو برنامه‌ی الف و ب راه مناسبی را برای علاقمندان به سفر در دوره‌ی بازی‌های جام‌جهانی در نظر گرفتند که با بهترین امکانات و البته به‌صرفه‌ترین هزینه در این رویداد بزرگ جهانی حاضر باشند.

متناسب با این پیش‌بینی در برنامه‌ی الف؛ هزینه‌ ابتدایی ۲۸۰۰ دلار برای سفری ۱۲ شب و ۱۳ روزه در نظر گرفته شده است و در برنامه‌ی ب هم برای اقامت ۸ شب و ۹ روزه و حضور در دو بازی ابتدایی ایران، هزینه‌ی ابتدایی ۲۳۵۰ دلار پیش‌بینی شده است.


البته باید در نظر داشته باشید که این قیمت‌های ابتدایی براساس تعداد همراهان و البته هتل‌های انتخابی تغییر می‌کند و قیمت نهایی پس از آن محاسبه می‌شود.


با همه‌ی این شرایط باز هم قیمت نهایی بسیار ارزان‌تر و اقتصادی‌تر از سفر در هنگام بازی‌های جام‌جهانی است، پس فرصت غیرقابل باور پیش‌فروش ویژه تورهای جام‌جهانی در آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان را از دست ندهید و در اولین فرصت در تماس با کانترهای فروش تور جام جهانی، برای خرید بهترین تور برنامه‌ریزی کنید.

ایران-مراکش در سن‌پترزبورگ
این بازی مطابق با جدول بازی‌های گروه B جام‌جهانی، در روز ۲۵ خردادماه در ورزشگاه زنیت آرنا، یکی از زیباترین ورزشگاه‌های روسیه برگزار می‌شود و با برنامه‌ریزی‌ کارشناس‌های آژانس، مسافران تور جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ یک‌روز پیش از بازی با بهترین هواپیماهای خط هوایی Nordwind به سن‌پترزبورگ می‌رسند.


با این برنامه‌ریزی همراهان تور روسیه جام جهانی می‌توانند بدون هیچ نگرانی پس از اقامت و جابه‌جایی در هتل‌ استراحت کنند و با حالی خوش به تماشای بازی بنشینند.


صبح روز بازی ایران و مراکش، مسافران بعد از میل کردن صبحانه‌ی رایگان، با ترانسفر اختصاصی آژانس به ورزشگاه زنیت آرنا می‌روند.


ورزشگاهی که می‌توانید به غیر از بازی، همچون یک شاهکار معماری ببینید واز طراحی ویژه‌ی معمار مشهور ژاپنی برای این ورزشگاه لذت ببرید. امکانان چشم‌گیر و زیبایی آن همیشه در میان فوتبال‌دوستان زبان‌زد است، آنقدر که فیفا، یکی از مسابقات رده‌بندی نیمه‌نهایی را هم در آن برگزار می‌کند.


در روزهای باقی مانده‌‌ی اقامت در سن‌پترزبورگ، یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در سال ۲۰۱۷، همه می‌توانند با همراهی تمام‌وقت تور لیدر فارسی‌زبان، دیدنی‌های شهر را ببینند و اتفاقا در یکی از محله‌های تماشایی آن یک‌ناهار خوشمزه را میهمان آژانس باشند.

 

تور جام‌جهانی روسیه,خرید تور جام‌جهانی روسیه,جام‌جهانی روسیه

 
ایران-اسپانیا در کازان
سه‌روز بعد از بازی اول، یکی از خطوط پرواز داخلی Nordwind مسافران را از سن‌پترزبورگ به کازان می‌رساند.


علاقمندان تور جام‌جهانی چند روزی پیش از بازی ایران و اسپانیا به این شهر تاریخی می‌رسند و در این روزها فرصت دارند که به خوبی شهر را بگردند و از کارگاه‌های صنایع دستی یادگاری‌های روسی بخرند.


در روز بازی ایران هم باز ترانسفر اختصاصی آژانس، مسافران را به ورزشگاه کازان آرنا می‌رساند، جایی نام آشنا که ایرانی‌ها به واسطه‌ی توپ زدن سردار آزمون، بازیکن جوان تیم ملی ایران، آن را می‌شناسند.


بازی دوم، یکی از هیجان‌انگیزترین مسابقات جام‌جهانی است که همراهان تور روسیه جام‌جهانی علاوه بر حضور در این ورزشگاه و شراکت در این هیجان می‌توانند مشهورترین چهره‌های شناخته‌ی شده‌ی فوتبال جهان را از نزدیک ببینند.


آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان عمیقا آرزو می‌کند که ایرانی‌ها با روحیه‌ای خوب و شادی این ورزشگاه را ترک کنند و مسافران تور جام جهانی روسیه هم با همین حال خوب، کازان را به سمت سارانسک محل سومین بازی ایران ترک کنند.

ایران-پرتغال در سارانسک
مطابق برنامه‌ی فیفا، بازی سوم در شهر سارانسک و ورزشگاه موردویا برگزار می‌شود، اما کارشناس‌ها برای اینکه همراهان تور روسیه جام جهانی برنامه‌ی خوب و متنوعی داشته باشند، این‌بار یک شهر ساحلی بسیار زیبا در نزدیکی محل مسابقه‌ی ایران را انتخاب کرده‌اند.
مطابق این برنامه مسافران چند روزی پیش از ۴ تیر آخرین بازی ایران در دور مقدماتی به شهر ساحلی اولیانوفسک می‌روند.


در اولیانوفسک، با تابستان واقعی روسیه روبه‌رو می‌شوند و می‌توانند با اقامت در زیباترین هتل‌های ساحلی شهر، روزهای آخر خوبی را در تور روسیه جام‌جهانی پشت سر بگذارند، تفریح در پلاژهای روسیه و اقامت در این شهر زیبا به همراه لیدر تمام‌وقت حتما خاطره‌ی خوشی برای آنها به یادگار می‌گذارد. قطعا این اقامت خوش، روحیه‌ای مضاعف به مسافران می‌دهد که تیم ملی را در بازی سوم تشویق کنند.


بازهم ترانسفر اختصاصی آژانس همراهان تور جام جهانی روسیه را روز ۴ تیرماه به ورزشگاه می‌رساند تا در آخرین روز اقامت در روسیه خاطره‌ی خوشی داشته باشند.


مسافران تور روسیه جام جهانی ۲۰۱۸ یک‌روز بعد از آخرین بازی ایران در مرحله‌ی مقدماتی با خاطره‌هایی خوش و یادگاری‌هایی تکرار نشدنی، روسیه را به مقصد ایران ترک می‌کنند.

روش خرید بلیت‌ بازی‌های ایران در جام‌جهانی روسیه
حتما به‌خوبی می‌دانید که برای تماشای بازی‌های ایران، پیش از شروع بازی‌ها باید بلیت ورود به ورزشگاه را خریداری کرده باشید. این خدمات برای همراهان تور روسیه جام جهانی 2018 به‌ صورت رایگان و از طریق بهترین روش‌های آن‌لاین انجام می‌شود که مسافران بتوانند در بهترین مکان به تماشای بازی تیم ملی ایران بنشینند.


طبق اطلاعیه فیفا، بازی‌های این دوره از جام‌جهانی فقط با بلیت‌های  VIP و بلیت‌های اقتصادی قابل تماشا هستند.

تور جام‌جهانی روسیه,خرید تور جام‌جهانی روسیه,جام‌جهانی روسیه

 
بنابراین کارشناس‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان با استفاده از بهترین روش‌های جست‌وجو و خرید می‌توانند بهترین بلیت بازی‌ها برای مسافران تورهای جام‌حهانی روسیه ۲۰۱۸ را بخرند.

مطابق پیش‌بینی علاقمندان برای بلیت‌های VIP و دسته‌های Match Exprience و Match Club به ترتیب ۵۹۵ و ۸۵۰ دلار و برای بلیت اقتصادی هزینه‌‌ی ۲۱۰, ۱۶۵ و ۱۰۵ دلار پرداخت می‌کنند و با خیال راحت به تماشای بازی‌ها در ورزشگاه‌های روسیه می‌نشینند.

برای آگاهی از نحوه‌ی قرار گرفتن صندلی‌ها و جایگاه‌های ویژه شما هم‌اکنون می‌توانید تصویر کامل جایگاه‌ها و نقشه ی قرار گرفتن آنها در استادیوم را در سایت آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان ببینید و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.


روش تماشای دیگر بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸
علاقمندان به مسابقات فوتبال، معمولا دوست دارند همه‌ی بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنند، این دسته از مسافران هم می‌توانند همراه آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان باشند.


برای همراهی با برنامه‌های این آژانس تماشاگران دیگر رقابت‌ها در جام‌جهانی می‌توانند در خردادماه هم‌زمان با فروش تور روسیه یکی از برنامه‌ی پکیج‌های هفتگی تور روسیه را انتخاب کنند.


اما مهم‌ترین نکته‌ این است که، متاسفانه برای خرید پکیج‌های هفتگی تور روسیه، امکان پیش‌خرید وجود ندارد و مشتاقان به دیدار دیگر بازی‌های جام جهانی نمی‌توانند از هم‌اکنون و با قیمت‌ کمتری برای سفر به روسیه برنامه‌ریزی کنند و باید تا زمان برگزاری تورهای روسیه صبر کنند.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------