تازه های تور مسافرتی


استانبول,تور استانبول,سفر به استانبول

چرا به استانبول سفر کنیم؟

استانبول یکی از شهرهای توریستی است که پر از جاذبه های گردشگری می باشد. مناظر زیبا، بقایای امپراتوری…


بقیه مردم عید چیکار میکنن؟برای سفر امسال عید چه برنامه‌ای دارید؟ اصلا فکر کردین که کجا برید؟
قبل از هر تصمیمی به پیشنهاد ویژه و عالی مانلی پرواز فکر کنید. مانلی برای نوروز امسال تور مشهد را با قیمتی ارزان‌ حتی ارزان‎تر از سال پیش به فروش می‌رساند، چرا که به عنوان مجری مستقیم تور مشهد برگزیده شده است و با چارتر کردن پروازها، قادر است نرخ را بشکند و مسافران را با ارزان ترین نرخ، راهی سفر کند. برای تعطیلات نوروز می‌توانید تور ارزان مشهد را رزرو کنید و با انتخاب تور زمینی مشهد یا تور هوایی مشهد و یا حتی تور ترکیبی (یعنی یک مسیر، رفت یا برگشت زمینی باشد و دیگری هوایی) راهی سفر شوید. تور هوایی مشهد در ایام تعطیلات نوروز از تورهای ارزان و لوکس مشهد است که برای رزرو آن باید کمی زودتر اقدام نمایید.

 

تورهای نوروزی،تور مسافرتی,تور مشهد

 
مقصد بعدی که با قیمتی استثنایی می‌توانید بروید و نهایت لذت را ببرید، سفر به استانبول است. استانبول یکی از پرگردشگرترین شهرها می‌باشد، چرا که توانسته پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد و امکان تفریح و خرید را برای گردشگران فراهم کرده است. تور ارزان استانبول از پر فروش‌ترین تورهای سال در هر فصلی می‌باشد.

 

تورهای نوروزی،تور مسافرتی,تور استانبول


و آخرین مکان گردشگری ممتاز و محبوب که در فصل بهار بسیار طرفدار دارد، جزیره‌ی زیبای کیش می‌باشد. شما می‌توانید تور ارزان کیش را رزرو نمایید و با قیمت‌ بسیار ارزان به این جزیره بروید. تفریحات جزیره کیش از به‌روزترین و هیجان‌انگیزترین تفریحات توریستی است که می‎توانید در داخل ایران تجربه کنید.

تورهای نوروزی،تور مسافرتی,تور کیش

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------