«جمشید مشایخی» از بیمارستان مرخص شداخبار,اخبار فرهنگی,جمشید مشایخی

بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون پس از یک دوره حضور در بیمارستان و انجام معاینات پزشکی و کسب سلامتی از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش تابناک، نادر مشایخی در رابطه با وضعیت سلامتی نادر مشایخی گفت: 29 مرداد پدرم از بیمارستان مرخص شد، خدا رو شکر وضعیت عمومی بدنیشان خوب است ولی چون حدود 2 ماه در بیمارستان بستری بودند، این مدت طولانی باعث شد ضعف جسمی زیادی داشته باشند.

 

وی در مورد حضور اهالی سینما و عیادت از مشایخی عنوان کرد: همه لطف زیادی به پدر دارند، هر بار که به دیدن پدر می‌روم، به دلیل زیاد بودن اسامی فقط به پدر می‌گویم هزاران نفر به شما سلام رساندند.

 

مشایخی در ارتباط با فعالیت در حوزه موسیقی خود افزود: مدتی است که در پروژه نمایش «شاه‌لیر» با مسعود دلخواه همکاری می‌کنم. شاه لیر از لحاظ پرسوناژ، صحنه‌آرایی و داستان سرایی یک اثر حجیم و پر کار از شکسپیر است در واقع شاه‌لیر نمایش 4 تأتر در یک نمایش است و همین، این اثر را در اجرا خاص کرده است.

 

جمشید مشایخی

 

وی عنوان کرد: به نظرم کار این کارگردان تأتر، یک کار شجاعانه و بی‌نظیر است. هم از لحاظ پُر کار بودن که این اجرا حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد و هماز لحاظ شرایط اجتماعی. در دورانی که خیلی به تأتر بهاء خوبی داده نمی‌شود و این هنر از لحاظ مالی حمایت قابل توجهی نمی‌گیرد، کار این کارگردان بسیار شجاعانه است و به همین دلیل من خیلی علاقه‌مند بودم با ایشان همکاری کنم.

 

مشایخی ادامه داد: این نمایش بعد از محرم و صفر از 24 آبان اجرا خواهد شد که کار تنظیم موسیقی آن را به عهده دارم. موسیقی این کار در هر شب به صورت زنده اجرا خواهد شد و فکر می‌کنم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------