بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


آخرین فیلم بازیگر خوب بد زشت فردا اکران می‌شوداخبار,اخبار فرهنگی,فیلم ستیزه جو

فیلم سینمایی "ستیزه جو" به نویسندگی و کارگردانی "کلینت ایستوود" از جمعه همین هفته به تاریج چهاردهم دسامبر اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را آغاز خواهد کرد.

 

بردلی کوپر بازیگر مطرح این روزهای سینمای جهان که به تازگی موفقیت به شدت چشمگیری را با فیلم "ستاره ای متولد می‌شود" تجربه کرده بار دیگر بعد از فیلم سینمایی تیرانداز با کلینت ایستوود همکاری خواهد داشت.

 

ایستوود که سال گذشته تجربه شکست خورده "قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس" را در سینماهای جهان داشت امسال بار دیگر به سراغی داستانی متفاوت رفته است تا بتواند دل مخاطبانش را به دست آورد.

 

کلینت ایستوود که بیشتر افتخارات دوران زندگی خود را مدیون بازیگری است تلاش فراوانی برای کارگردانی داشته اما تنها یک بار برای فیلم "عزیز میلیون دلاری" مورد تشویق اهالی سینما قرار گرفته است. آثار ایستوود به شدت درگیر میهن پرستی مفرط است. اتفاقی که اکثر منتقدان آن را بی دلیل و بسیار سطحی می دانند.

 

از نکات جالب این حضور ایستوود به عنوان بازیگر نقش اول فیلم است. در کنار ایستوود "بردلی کوپر" نیز حضور دارد. بازیگری که تجربه موفق تک تیرانداز را با ایستوود تجربه کرده است.

 

"مانی مونتانا"، "مایکل پنا"، "تایسا فارمیگا"، "لاونرنس فیشبورن"، "دیانا وسط"، "جیل فلینت"، "آلیسون ایستوود" و رابرت لاساردو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

میزان

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------