عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کشف جسد فرزند «سیلوستر استالونه»!+عکسجسد «سِیگ استالونه» فرزند 36 ساله «سیلوستر استالونه» دیروز در حالی در خانه اش پیدا شد که شنیدن این خبر استالونه پدر را به شدت متاثر کرد. «میشل بگا» از جمله دوستان نزدیک استالونه درباره «سیگ» می گوید:«او پسری بااستعداد و جوانی شگفت انگیز بود و فقدان وی همواره محسوس خواهد بود.»

 

سیلوستر استالونه, عکس سیلوستر استالونه

 

سیلوستر استالونه در کنار فرزندش «سیگ» در نمایی از «راکی5»

دپارتمان پلیس لوس آنجلس هنوز درباره علت مرگ این جوان موضع گیری نکرده ضمن اینکه شایعات شکل گرفته مربوط به اوردوز وی در اثر مصرف مواد را تایید نشده دانسته است!

«اندرو اسمیت» یکی از فرماندهان پلیس لوس آنجلس افزوده است:«شاید یک حمله قلبی اسباب مرگ وی را فراهم آورده است.» در این شرایط باید دید کارشناسان پزشکی قانونی دلیل مرگ وی را چه اعلام می کنند.

 

سیلوستر استالونه, عکس سیلوستر استالونه

 

از چپ: سیلوستر استالونه، همسر اولش «ساشا زِک» و سِیگ استالونه فرزندشان

سیگ استالونه از ابتدای دهه نود بازیگری را با حضور در «راکی 5» از جمله کارهای پدرش آغاز کرده و تا پیش از مرگش در حدود پانزده فیلم و سریال ایفای نقش کرده بود..../شبکه ایران/حــــامد مظفــــریاز بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------