بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شبکه نسیم متحول می‌شوداخبار,اخبار فرهنگی وهنری,برنامه وقتشه

جدول پخش برنامه‌های شبکه نسیم از ابتدای شهریور ماه با تغییراتی در زمان پخش مواجه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام شبکه نسیم سیما، جدول پخش برنامه‌های «ویتامین خ»، «کودک شو»، «وقتشه»، «بیسیم» و پخش سریال «خانه‌ی ما» از ابتدای شهریور ماه با تغییر روبه‌رو می‌شود.

 

سایر برنامه‌های شبکه نسیم همچون «خندوانه»، «دورهمی»، «دلویزیون» و «نسیم دانش» طبق ساعت قبل پخش می‌شوند.

 

«ویتامین خ»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۱۹ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت.

 

برنامه‌ای ترکیبی با اجرای وحید اسلامی و تهیه‌کنندگی رامین کرم یزدی است. اوستا سلام، دوربین مخفی، ضرب المثل، شوخی، سالاد، گزارش مردمی و ... از بخش‌های این برنامه است.

 

«کودک شو» از این پس روزهای زوج، از ساعت ۲۰ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت. برنامه «کودک شو» که پخش خود را از ابتدای فروردین ماه از شبکه نسیم آغاز کرده است، در روزهای آتی با بخش‌های جدیدی روی آنتن این شبکه می‌رود.

 

برنامه «وقتشه» نیز که با هدف ترویج ازدواج آسان که در دو موقعیت استودیو و رئالیتی‌شو تولید می‌شود، به تازگی به روی آنتن رفته است، از این پس روزهای فرد از ساعت ۲۰ و ۳۰ به روی آنتن خواهد رفت.

 

برنامه «بیسیم» روزهای پنجشنبه از ساعت ۲۰ به روی آنتن خواهد رفت. بی سیم با سبک زندگی دیجیتال (تک شو) است که قرار است در ۵۲ قسمت نیم ساعتی اتفاقات و رویدادهای این حوزه را از شبکه نسیم روی آنتن می‌برد.

 

مجموعه «خانه ما» نیز روزهای جمعه از ساعت ۲۰ از این شبکه پخش خواهند شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------