بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جیم جارموش در دنیای زامبی هااخبار,اخبارفرهنگی وهنری,جیم جارموش

جیم جارموش در حال ساخت فیلمی در دنیای زامبی هاست و بیل موری و سلنا گومز نیز در این فیلم با او همکاری می کنند.

به گزارش مهر، جیم جارموش فیلم ساز مستقل آمریکایی در حال ساخت یک فیلم در دنیای زامبی هاست و بیل موری نیز در این پروژه او جلوی دوربین می رود. این فیلم با عنوان «مرده نمی میرد»، با حضور سلنا گومز، آدام درایور، تیلدا سوینتون، استیو بوشمی و کلویی سونی ساخته می شود. فیلم جدید جارموش که در نیویورک در حال ساخت است، برای «فوکوس پیکچرز» ساخته می شود. فوکوس دیروز با اعلام این خبر افزود: این سومین فیلم جارموش است که جاشوا آستارخان و کارتر لوگان آن را تهیه می کنند. «گل های پژمرده» در سال 2005 و «مرزهای کنترل» در سال 2009 نیز با حضور این دو نفر در نقش تهیه کننده ساخته شد. تصاویری که از این فیلم ارائه شده است، بیل موری را در نقش پلیسی نشان می دهد که در کنار همکارانش شامل درایور و سونی باید با زامبی ها مقابله کند. اگرچه جارموش تاکنون در این باره صحبتی نکرده است، اما موری، اسفندماه، در گفت وگویی از ساخته شدن چنین فیلمی خبر داده و گفته بود: «جیم جارموش یک فیلم نامه درباره زامبی ها نوشته که خیلی جالب است و با یک گروه از بازیگران بزرگ آن را حدود تابستان می سازد.» وی گفته بود: «اما من در نقش زامبی در آن بازی نمی کنم.»


جارموش و موری پیشتر در سال 2003 در فیلم «قهوه و سیگار» و «گل های پژمرده» در سال 2005 با هم همکاری کرده بودند. درایور نیز همکاری اش را با جارموش در جدیدترین فیلم وی یعنی «پترسون» شروع کرد اما این نخستین همکاری جارموش با گومز است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------