بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


چوب حراج شهرام شکوهی به کنسرت‌هایشاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,شهرام شکوهی

روزهای بیماری شهرام شکوهی تمام شده و نوبت کنسرت‌هایش رسیده است. ظاهرا حالا او هم تصمیم گرفته واکنشی به وضع اقتصادی جامعه داشته باشد، آن هم در روزهایی که چند هنرمند و گروه موسیقی ازجمله سیروان خسروی یا دست‌اندرکاران کنسرت نمایش سی، لغو کنسرت‌هایشان را به معیشت مردم ربط می‌دهند. بنابراین احتمالا میانگین قیمت بلیت کنسرت‌های شهرام شکوهی که ٢٥ مرداد در سالن وزارت کشور برگزار می‌شود، ٥٠‌هزار تومان و نهایتا ٧٠‌هزار تومان خواهد بود. جالب این‌که میانگین قیمتی کنسرت این خواننده شهریور‌ سال گذشته ٤٠ تا ١٣٠‌هزار تومان بوده است. هفته‌های قبل البته بازی ایران - پرتغال کار دست او داده بود، برای همین کنسرت ٢٠تیرماه او لغو شد؛ کنسرتی که برای آن ٤‌هزار بلیت فروخته شده بود، اما تور کنسرت‌هایش همین روزها شروع می‌شود. او این را دیروز در نشست خبری خود گفته است و البته توضیحاتی هم درباره برنامه‌های پیش‌رو، بازار کنسرت‌ها و شرایط جسمی خود داده است: «برای کنسرت‌های پیش‌رو یک‌سری آهنگ خوب آماده کردیم که به مخاطبان کنسرت‌ها ارایه خواهد شد.

 

در کنار اینها، نقشه‌های خوبی نیز برای برگزاری کنسرت طراحی کرده‌ایم که فکر می‌کنم می‌تواند برای تماشاگران از جذابیت‌هایی برخوردار باشد.» شهرام شکوهی می‌گوید که نمی‌خواهیم مردم را از اجرای زنده محروم کنیم، بنابراین از تصمیم دیگری درباره کاهش سود کنسرت‌هایش حرف می‌زند: «برنامه‌ریزی ما برای فروش بلیت کنسرت‌ها میانگین قیمت ۵۰‌هزار تومان است که قطعا از ۷۰‌هزار تومان بیشتر نمی‌شود و طرفداران مطمئن باشند قسمت اعظم سالن وزارت کشور بلیت‌های ۵۰‌هزار تومانی خواهد بود. اگر همین فردا دست‌اندرکاران سالن میلاد نمایشگاه و وزارت کشور به ما سالن را رایگان بدهند، من حاضرم کنسرت را در پایین‌ترین مبلغی که الان به آن اشاره کردم، برگزار کنم.»

 

روزنامه شهرونداز بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------