بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مجید مجیدی در هند «معدن طلا» می سازد  اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,مجید مجیدی

کارگردان فیلم محمد رسوال الله (ص) که به تازگی فیلم «پشت ابرها » را در هند کارگردانی کرده برای ساخت اثر جدید به نام معدن طلا دوباره به هند بازگشت.

به گزارش ایرنا، مجید مجیدی در ماه می گذشته فیلم «پشت ابرها» را با شرکت هنرپیشه های مختلف از هند و در استودیو فیلم برداری «فیلمستان» به پایان رساند.

 

حالا به تازگی خبر رسیده که این کارگردان 58 ساله سینمای ایران قصد دارد دیگر اثر خود به نام «معدن طلا» را بار دیگر در هند جلوی دوربین ببرد.

 

قرار است بیشتر قسمت های این فیلم در شمال هند فیلم برداری شود.

 

بر اساس گزارش رایزنی فرهنگی ایران در هند، hareen Mantri kedia کارگردان هندی که قرار است در کنار مجیدی این فیلم را تولید کننده در این باره گفته؛ «معدن طلا» با همکاری مشترک بنده و آقای مجیدی است که فیلمبرداری آن از نیمه سال 2018 آغاز خواهد شد اما مکان ها مورد این داستان همگی بایستی در ابتدا مورد بازدید قرار گیرد که این کار حداقل ظرف مدت دو ماه به طول خواهد انجامید.

 

تمامی عوامل فیلم فیلم «پشت ابرها» (Beyond The Clouds) که ژانری درام دارد هندی هستند.

 

«پشت ابرها» قرار است در سال 2017 در سینمای هند و سپس در ایران اکران شود. این فیلم روایت پسر نوجوانی است که به دلایلی در کودکی از خانواده جدا شده و پس از گذشت سال ها در جستجوی هویت تازه خود است.

 

 از بازیگران بیشتر بدانید

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------