بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


گریم متفاوت بازیگر سینمای هالیوود/دنزل واشینگتون درس وکالت می‌دهد+عکسجدیدترین مجموعه تصاویر فیلم "رومن ایزریل" به کارگردانی "دان گیلوری" و بازی متفاوت بازیگر سیاه پوست هالیوودی منتشر شد.

به گزارش میزان، جدیدترین مجموعه تصاویر فیلم "رومن ایزارل" به کارگردانی "دان گیلوری" و بازی متفاوت بازیگر سیاه پوست هالیوودی منتشر شد.

 

دنزل واشینگتون که همواره علاقه خود برای بازی در نقش های متنوع و مختلف را نشان داده این بار در نقش وکیل مدافعی سمج و جویای نام به ایفا نقش پرداخته است.

 

  اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,بازیگر سینمای هالیوود

 

واشینگتون در نقش رومن ایزارل نقش وکیلی دون پایه را بازی می‌کند که به صورت تصادفی پرونده‌ای سنگین به وی پیشنهاد می‌شود. پرونده ای که از ابتدا برای باخت او طراحی شده ولی پیگیری این شخصیت همه چیز را تغییر می دهد.

 

دان گیلوری نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و براون استودیو مسئولیت ساخت این پروژه را بر عهده گرفته است. این فیلم 3 نوامبر 2017 اکران بین‌المللی خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

 

  اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,بازیگر سینمای هالیوود

 

علاوه بر واشینگتون بازیگرانی همچون کالین فارل، کارمن اجوگو، شلی هنینگ، تونی پلانا، جیمز پاکستون و جوزف جونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

واشینگتون این روزها فیلمبرداری فیلم "اکولایزر 2" را در برنامه دارد و به تازگی با پدرو پاسکال همبازی شده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------