بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جدیدترین تصاویر انیمیشن نینجالگو منتشر شد+عکسجدیدترین مجموعه تصاویر انیمیشن "نینجالگو" به کارگردانی "چارلی بین" توسط کمپانی دیزنی منتشر شد.

به گزارش میزان، جدیدترین مجموعه تصاویر انیمیشن "نینجالگو" به کارگردانی "چارلی بین" توسط کمپانی دیزنی منتشر شد.

 

شش نینجای جوان ماموریت دارند تا از جزیره شان، «نینجاگو» محافظت کنند و در این باید دربار دشمنان قدرتمندی بایستند. در این راه دوستی آنان باعث نجات آن شهر می‌شود.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,انیمیشن نینجالگو

 

دیو فرانکو، مایکل پنیا، الیویا مان، جکی چان، جاستین تئوریکس و ابی جاکوپسن از جمله بازیگرانی هستند که در نینجاگو به ایفای نقش پرداخته اند.

 

این فیلم محصول جدید کمپانی برادران وارنر بوده که جزو پرفروش‌ترین‌های امسال پیش بینی می‌شود. این پنجمین سرمایه گذاری برادران وارنر در انیمیشن‌های لگویی محسوب می‌شود. تجربه‌ای که در آن گیشه خوبی را به ثبت رسانده است.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,انیمیشن نینجالگو

 

"پسر رباتی"، "باب اسفنجی"، "پاورپاف گرلز"، "خانه فاستر برای دوستان خیالی"، "جک سامورایی" و "آزمایشگاه دکستر" از جمله انیمیشن هایی هستند که چارلی بین در کارنامه دارد.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای  فرهنگی ,انیمیشن نینجالگو

 

انیمیشن سینمایی "نینجالگو" به کارگردانی "چارلی بین" ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------