بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جورج كلونی در «جاذبه» جایگزین «داونی جونیور» شد 

 جورج كلونی در «جاذبه» جایگزین «داونی جونیور» شد

 

جورج كلونی در پروژه سینمایی «جاذبه» جایگزین «رابرت داونی جونیور» شد.«جاذبه» جدیدترین فیلم «آلفونزوگوارون» خواهد بود. این فیلم توسط شركت فیلمسازی «برادران وارنر» تهیه و تولید خواهد شد و داونی جونیور علت عدم حضورش در این فیلم را طولانی شدن مراحل فیلمبرداری پروژه های در حال كارش و مشغله حرفه ای بیش از حدش خواند.

بنابر اعلام ورایتی، جاذبه در یك فضای سه بعدی خلق می شود و داونی جونیور در قالب سرپرست یك تیم تحقیقاتی برای ارسال یك ایستگاه فضایی به مدار كره زمین به ایفای نقش می پردازد.

بنابراین گزارش، «كلونی» به همراه یكی از همكارانش به فضا فرستاده می شود اما تیم دیگری كه در زمین مشغول هدایت پروژه است متوجه انفجار یك ماهواره در فضا شده و سعی در برطرف كردن مشكلات موجود است.

فیلمنامه «جاذبه» توسط كوارون و پسرش «جوناس» به نگارش درمی آید.

رابرت داونی جونیور ۴۵ ساله به خاطر بازی در «شرلوك هلمز» موفق به دریافت جایزه ی گلدن گلوب در رشته ی بهترین بازیگر مرد شد.

داونی جونیور چند ماه پیش فیلم «قرار ملاقات» را بر پرده ی سینماها داشت و در قالب یك پدر وظیفه شناس ایفای نقش كرد.

جورج تیموتی کلونی بازیگر، فیلم نامه نویس، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب است.

در سال ۲۰۰۸ سازمان ملل متحد، جورج کلونی را عنوان یکی از سفیران صلح خود برگزید.

وی تلاش های بشردوستانه گوناگونی نیز انجام می دهد از جمله کوشش برای چاره یابی نزاع دارفور، گردآوری پول برای قربانیان زمین لرزه ۲۰۱۰ هائیتی و ساخت فیلم های مستند هم چون «شن و اندوه» برای افزودن آگاهی در مورد بحران های جهانی.

از سال ۱۹۸۴ تا سال ۱۹۹۵ بیشتر فعالیت های جورج کلونی در زمینه بازی در مجموعه های تلویزیونی بوده است.

كلونی چند سال اخیر در فیلم های «پس از خواندن بسوزان» ، «آقای فاكس شگفت انگیز»، «بالا در آسمان» و«مردانی كه به بزها خیره شدند» به ایفای نقش پرداخته است.

«جورج كلونی» كه درحال حاضر پروژه فیلم «The Ides of March» را با سرمایه گذاری «لئونارد دی كاپریو» آماده اكران می كند، در سال ۲۰۰۵ جایزه اسكار بهترین بازیگر مرد را دریافت كرد.... / خبرگزارى ايسنا 
از بازیگران بیشتر بدانید

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------