بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شغل دوم سوپراستارهاي سينما چيست؟ + تصاويرشغل دوم سوپراستارهاي سينما چيست؟ + تصاوير

در اين ميان بازيگراني هستند كه همچنان به شغل مورد علاقه خود مي پردازند و يا دوست دارند كه آن را ادامه دهند.

 

شغل سوپراستارهای سینما, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها

 

بازيگران سينما دو دسته هستند عده اي كه با تلاش فراوان به فوق ستاره تبديل شده اند و از آغاز به اين حرفه علاقه داشته اند و عده اي كه به شغل ديگري نيز علاقه داشته و دست روزگار آنها را به سمت بازيگري كشانده است.هر چند دست روزگار به مراد اين افراد بوده و آنها را به شهرت رسانده ولي در اين ميان بازيگراني هستند كه همچنان به شغل مورد علاقه خود مي پردازند و يا دوست دارند كه آن را ادامه دهند.


«هريسون فورد»‌
«فورد» با بازي در نقشهاي كوچك به بازيگري بزرگ تبديل شد ولي او هيچگاه از حرفه «نجاري» كناره نمي گيرد و نجاري حرفه اي است كه فورد به عنوان شغل دوم به آن همت گماشته است.

شغل دوم هريسون فورد, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«كن يئونگ»
«يئونگ» تلاش زيادي براي معرفي شدن انجام داده و در نهايت با فيلم «خماري» به شهرت رسيد . البته او دانشجوي پزشكي بوده و اظهار داشته اگر هنرپيشه نمي شد ، مجبور بود پزشك شود.

شغل دوم كن يئونگ, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«دني دو ويتو»
او هم از بازيگران كهنه كار است كه به زيبايي مو (آنچه خودش ندارد)‌خيلي اهميت مي دهد ،‌«دو ويتو» مدت زماني را به حرفه سلماني كه شغل مورد علاقه اش هم است ، پرداخته است.

شغل دوم دني دو ويتو, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«استيو بوسمي»
«بوسمي» بازيگري با چهره و صداي متفاوت است. او مدت زماني در خدمت آتش نشاني نيويورك بوده و در فجايع 11 سپتامبر و طوفان سندي به كمك مردم شتافته است.

شغل دوم استيو بوسمي, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«آنجلينا جولي»
«جولي‌» قبل از بازيگر شدن ، دوره خاكسپاري اجساد را گذرانده است . او اين كار را دوست دارد ولي در حال حاضر شغل نماينده سازمان ملل را بيشتر مي پسندد.

شغل دوم آنجلينا جولي, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«اما استون»
او عاشق بازيگري بوده و هست ولي دست پخت خوبي هم دارد و گفته اگر زماني بازيگر نمي شد ، حتما به حرفه آشپزي روي مي آورد.

شغل دوم اما استون, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«تام كروز»
«كروز» كه به فرقه ساينتولوژي روي آورده در اصل يك مذهبي دو آتشه هم است. در دوران دبيرستان او تصميم داشته كه يك كشيش كاتوليك شود ولي چرخ روزگار او را به سوي بازيگري سوق داد.

شغل دوم تام كروز, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«جان استوارت»‌
«استوارت» قبل آنكه به تلويزيون بيايد و يك مجري معروف شود ، دوست داشته نمايش عروسكي براي بچه ها اجرا كند و البته با اين هدف به تلويزيون آمده است.

شغل دوم جان استوارت, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«اشتون كوچر»
«كوچر» با نقشهاي افراد باهوش به سينما معرفي شد. او دانشجوي زيست شناسي بوده و در صورت بازيگر نشدن دوست داشته معلم زيست شناسي شود .

شغل دوم اشتون كوچر, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«رايان رينولدز»
همه مي دانند «رينولدز» يك بازيگر كانادايي است ، ولي كمتر كسي مي داند كه او براي ورود به پليس سواره كت قرمز كانادا چقدر زحمت كشيده است.

شغل دوم رايان رينولدز, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها


«اوانجلين ليلي»
او با بازي در سريال «لاست» معروف شد ولي پس از آن مدتي از تلويزيون دور ماند. در اين زمان او به فكر ادامه شغل مورد علاقه اش «تبليغ دين» بوده است ولي با حضور در فيلم «هابيت» از فكر آن خارج شد.

شغل دوم اوانجلين ليلي, آشنایی با شغل دوم سوپر استارها

 

cinemakhabar.ir

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------