بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تشابه اسمی برای یک فیلمساز دردسرساز شد/«حالا خورشید» توضیح می‌دهداخبار,اخبار امروز,رشید پور

برنامه «حالا خورشید» در حالی با فردی به نام علی زمانی به عنوان فیلمساز در نقد حاتمی کیا گفتگو کرد که تشابه نام این فرد با علی زمانی عصمتی کارگردان سینما باعث ایجاد سوتفاهم شده است.

به گزارش  مهر، امروز صبح در برنامه «حالا خورشید» درباره ابراهیم حاتمی کیا با فردی به نام علی زمانی به صورت تلفنی صحبت شد که سمت وی با عنوان فیلمساز آمده بود که مشابهت نام وی با علی زمانی عصمتی فیلمسازی که در سینما شهرت دارد باعث ایجاد سوتفاهم شد.

 

علی زمانی عصمتی کارگردان سینما با اعلام اینکه که هیچ گفتگویی با شبکه سه و برنامه «حالا خورشید» نداشته است، گفت: افراد مختلفی با من تماس گرفته و گفتند این چه گفتگویی بود که انجام داده ای و من توضیح دادم که اصلا با این برنامه مصاحبه نکرده ام.

 

برای پیگیری موضوع با عوامل برنامه «حالا خورشید» تماس حاصل کردیم که آنها تاکید کردند تشابه اسمی بوده است و فردا یکشنبه دوم مهر ماه در این برنامه به این تشابه اسمی اشاره می شود. بنابر تاکید عوامل «حالا خورشید» علی زمانی هم فیلمساز است و در عرصه سینمای کوتاه کار می کند.

 

حال باید دید فردا در برنامه به رزومه فیلمسازی علی زمانی اشاره می شود یا خیر.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------