بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رونمایی از گوشت کیلویی 900 هزار تومان در بازار تهراناخبار,اخبار اقتصادی,گوشت گوساله

برندهای لاکچری فروش مواد غذایی نظیر گوشت در تهران فعال شدند.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که متوسط قیمت گوشت گوساله در تهران به طور متوسط بین 40 تا 42 هزار تومان در هر کیلوست، برندی خاص در تهران اقدام به فروش گوشت های تولیدی خود با قیمت 740 هزار تا 900 هزار تومان در هر کیلو می کند. این شرکت که سایتی اینترنتی نیز برای فروش محصولات خود داراست ، مدعی است که دام های تولیدی خود را شیر تغذیه می کند این شرکت مدعی است دام های پرورشی در این شرکت هر روزه صدای موسیقی را می شنوند و به هیچ روی دچار استرس نیستند.  

 

 آنها معتقدند استرس، موجب بدی مزه گوشت دام می شود و حتی در زمان ذبح نیز تدابیری برای بدون استرس بودن این دام ها اندیشیده می شود . گوشت لاکچری 740 تایک قدمی یک میلیون تومان در هر کیلو در حالی در بازار ایران عرصه می شود که بسیاری معتقدند قیمت متعارف گوشت نیز در ایران بالاست .

 

 پیش از این برخی نهادهای بین المللی پیش بینی کرده بودند طی یک دهه آینده بازار کالاهای مصرفی لاکچری در ایران رونقی خاص پیدا خواهد کرد .

 

 پیش تر بازار کالاهای لاکچری نظیر خودرو، در اوایل دهه نود رونق بسیاری در ایران یافته بود به طوری که ایران بازار مهمی برای خودروی گران قیمت پورشه در جهان محسوب می شد . کالاهای خاص و صاحب برند نیز در بازار ایران این روزها صاحب موقعیت شده اند به طوری که پیش تر انتشار خبری در خصوص فروش همبرگر 250 هزار تومانی در لواسان تعجب بسیاری را برانگیخت این در حالی است که این نوع همبرگر مشتریان خود را داراست.

اخبار,اخبار اقتصادی,گوشت گوساله

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------