آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,قیمت گوشت

نماینده مجلس: چرا قیمت گوشت به 100 هزار تومان رسیده؟

۱۴ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای کالاهای اساسی و خوراک دام و طیور تخصیص یافت و اگر این تخصیص ارز و واردات به درستی انجام…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بختیاری: با وام‌های با سود ۱۶ تا ۲۰ درصد هیچ تولیدی اقتصادی نیستاخبار,اخبار اقتصادی,سود بانکی

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با وام‌های با سود ۱۶ تا ۲۰ درصد هیچ تولیدی اقتصادی نیست.

به گزارش ایسنا، علی بختیاری در نشست اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با استاندار لرستان، اظهار کرد: براساس مصوبات کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تمام استان‌ها مورد بازدید قرار خواهند گرفت و پروژه‌های اولویت‌دار هر استان را مورد بررسی قرار داده و آن‌هایی را که نیاز به پیگیری دارند از طریق وزرا مورد پیگیری قرار می‌دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: همکاری همه دستگاه‌های متولی در حوزه آب، کشاورزی، منابع طبیعی و ... برای رفع مشکلات پروژه‌های این حوزه ضروری است.

 

وی اضافه کرد: در زمینهٔ احیای تالاب‌ها و پرداخت حق‌آبه تالاب‌ها نیاز به قانون جدید نیست و باید براساس مصوبات و قانونی که در این زمینه پیش‌بینی‌شده حق‌آبه تالاب‌های استان‌ها پرداخت شود.

 

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: لرستان رتبه اول پرورش ماهی در کشور را دارد اما این‌که مصرف گوشت قرمز در استان بالاست جای نگرانی دارد؛ چراکه مصرف مازاد بر تولید باعث بلاتکلیفی می‌شود.

 

وی با اشاره به وام‌های 16 تا 20درصد، افزود: وام‌های با سود ۱۶ تا ۲۰ درصد هیچ تولیدی اقتصادی نیست و باید بازار کالای کشاورزی کشور تنظیم شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------