بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قیمت نفت سبک ایران از ۶۳ دلار فراتر رفتاخبار,اخبار اقتصادی,افزایش قیمت نفت

قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به ۱۵ دسامبر (آذر- دی) با یک دلار و ۲۰ سنت افزایش شاهد بیشترین افزایش قیمت در میان نفت خام‎های شاخص شد.

به گزارش ایلنا، قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ۱۵ دسامبر (جمعه، ۲۴ آذرماه) با یک دلار و ۲۰ سنت افزایش به ۶۳ دلار و ۲۳ سنت برای هر بشکه رسید، میانگین قیمت نفت سبک ایران از ابتدای امسال تاکنون، ۵۱ دلار و ۹۷ سنت بوده است.

 

قیمت نفت خام سنگین ایران نیز در دوره مورد بررسی یک دلار و ۲ سنت برای هر بشکه افزایش یافت و به ۶۰ و ۴۹ سنت برای هر بشکه رسید.

 

قیمت سبد نفتی اوپک نیز به ۶۱ دلار و ۷۱ سنت برای هر بشکه رسید که نسبت به هفته گذشته ۸۷ سنت افزایش یافته است.

 

قیمت نفت خام شاخص دبلیو تی آی در هفته منتهی به ۱۵ دسامبر، ۱۹ سنت افزایش یافت و به ۵۷ دلار و ۲۱ سنت برای هر بشکه رسید. در هفته مورد بررسی قیمت نفت خام شاخص برنت با یک دلار و  ۱۰سنت، افزایش به ۶۴ دلار و ۱۰ سنت برای هر بشکه رسیده است.

 

قیمت نفت خام شاخص‌های دوبی و عمان نیز به ترتیب ۶۱ دلار و ۲۱ سنت و ۶۱ دلار و ۳۳ سنت برای هر بشکه بوده است که نسبت به هفته گذشته به ترتیب ۹۸ و ۹۶ سنت افزایش نشان می‌دهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------