آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , خودروسازان

خودروسازان ضرر ۱۱ هزار میلیارد تومانی را چگونه جبران می کنند؟

آخرین صورت‌های مالی ارائه شده خودروسازان به بورس نشان می‌دهد زیان انباشته ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا تا پایان پاییز…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اقدام عجیب هواپیمایی «زاگرس»؛ چند پرواز خارجی به طور ناگهانی کنسل شداخبار,اخبار اقتصادی,هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس در اقدامی غیر حرفه ای و عجیب با کنسل چند پرواز خارجی در هفته های اخیر سبب بروز مشکلاتی عدیده برای ایرانیان در کشورهای خارجی شده است.

به گزارش انتخاب، هواپیمایی زاگرس برای چندمین بار طی هفته های اخیر پروازهای خارجی خود را بدون هیچ جبران خسارتی کنسل کرده که در جدیدترین اقدام کنسلی سبب افزایش قیمت بلیط پروازهای استانبول به تهران تا ۱۵ برابر افزایش یافته است.

اخبار,اخبار اقتصادی,هواپیمایی زاگرس

 

بنا به گزارش های مردمی هواپیمایی زاگرس پرواز بامداد روز شنبه آتی خود را بدون هیچ توضیح و تلاش برای جایگزینی پرواز و یا چاره جویی برای مسافران کنسل کرده که این اقدام سبب افزایش تا ۱۵ برابری بلیط هواپیما برای روزهای جمعه و شنبه آتی شده اما بدون هیچ پاسخ گویی شفاف و تلاش برای جایگزینی پرواز و یا ارائه خدمات به مسافران خود از هر گونه پاسخ سر باز میزند.

 

این گزارش حاکی است، در حال حاضر دهها تن از هموطنانمان در استانبول دچار سردرگمی و مشکلات عدیده ای برای تهیه بلیط جایگزین شده اند این اتفاق خارج از مشکلات کاری و شخصی ایجاد شده برای این هموطنان به دلیل لغو پرواز مذکور است.

 

مشخص نیست چرا سازمان هواپیمایی کشوری در راستای حمایت از هموطنانمان حاضر به برخورد با این شرکت هواپیمایی که در این زمینه سوابق دیگری هم دارد نیست.

 

گزارش های مردمی حاکی از آن است که همزمان سایر شرکت های هواپیمایی نیز با سو استفاده از وضع پیش آمده تا ۱۵ برابر به افزایش قیمت پرواز ها در فاصله روزهای ۵شنبه، جمعه و شنبه آتی کرده اند‌. قطعا با چنین افزایش قیمتی بسیاری از هموطنانمان قادر به تهیه بلیط نبوده و از طرفی به دلیل برنامه ریزی مالی امکان تامین هزینه هتل و سایر هزینه های سفر تا تعیین تکلیف پرواز مناسب برای بازگشت را هم ندارند که این موضوع شرایط را برای این مسافران بسیار دردناک کرده است.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------