آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار بازار خودرو

خودروهای خارجی دپو شده در گمرک از ۱۳ بهمن ترخیص می‌شوند

تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص تعین تکلیف خودروهای وارداتی ناشی از ثبت سفارش‌های غیرمجاز، ۲۷ دی در "روزنامه رسمی" منتشر شده…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ممنوعیت صادرات سیب‌زمینی و سیر لغو شداخبار,اخبار اقتصادی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ممنوعیت صادرات ۲ محصول سیب‌زمینی و سیر که پیش تر از سوی وزارت جهاد کشاورزی انجام شده بود؛ لغو شد.

امیر خجسته در گفتگو با مهر، با بیان اینکه صادرات ۲ محصول سیب‌زمینی و سیر که پیش تر از سوی وزارت جهاد کشاورزی انجام شده بود؛ لغو شد، اظهار کرد: به منظور حمایت از تولید محصولات کشاورزی و مطالبه کشاورزان در راستای جلوگیری از متضرر شدن آنان در ممانعت از صادرات؛ صادرات این دو محصول از سر گرفته خواهد شد.

 

عضو هئیت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس افزود: طی پیگیری های صورت گرفته و با در دستور کار قرار گرفتن طرح ۵ سئوال از وزیر جهاد کشاورزی؛ یکی از سئوالات دلایل ممنوعیت صادرات بود که این ممنوعیت لغو شده و صادرات صورت می گیرد.

 

وی بیان کرد: ممنوعیت صادرات محصولاتی چون سیر و سیب زمینی منجر به از بین رفتن هزاران تن محصول و خسارت های زیادی به کشاورزان شده بود.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همدان از قطبهای اصلی تولید این دو محصول مهم در کشور است.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------