آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,نوبخت

نوبخت: کسری درآمد نفت از منابع صندوق توسعه ملی تامین شد/ از بانک‌ها برای بودجه وام نگرفتیم

پایان سال 96 دیگر پول نداشتیم، اما برخی طرح‌های عمرانی باقی مانده بود، بنابراین سال 97 آنها از اولویت برخوردار شدند و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ایران، پاناما، چین و هنگ‌کنگ توافقی را برای آغاز تحقیقات مشترک درباره حادثه سانچی امضا کردنداخبار,اخبار اقتصادی,نفتکش سانچی

توافقی برای انجام تحقیقات مشترک پیرامون حادثه برخورد نفت‌کش ایرانی و کشتی باری چینی، میان نمایندگان چین، ایران، پاناما و هنگ‌کنگ به امضا رسید.

به گزارش فارس، وزارت حمل و نقل چین خبر داد مقامات کشتیرانی این کشور با مقامات ایران، پاناما و هنگ‌کنگ روز پنج‌شنبه (امروز) توافقی را امضا کردند تا تحقیقات مشترکی درباره برخورد نفت‌کش ایرانی و کشتی باری چینی در دریای چین جنوبی، انجام دهند.

 

به نوشته خبرگزاری رویترز، این کار تحقیقاتی توسط تیمی مشترک متشکل از نمایندگان هر ۴ کشور امضا کننده توافق، انجام خواهد گرفت. 

 

نفت‌کش سانچی با پرچم پاناما و متعلق به ایران روز ۶ ژانویه ۲۰۱۸ با یک کشتی باری به نام کریستال در دریای چین جنوبی برخورد کرد و متاسفانه نفت‌کش ایرانی با ۳۲ خدمه ازجمله ۳۰ ایرانی در آتش سوخت و در نهایت غرق و همه سرنشینان آن کشته شدند. 

 

پلمپ جعبه سیاه این نفت‌کش همزمان با جعبه سیاه کریستال روز چهارشنبه (دیروز) در حضور نمایندگان کشورهای ذی‌نفع گشوده شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------