آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,درگیری نماینده مجلس با کارمند گمرک

«جای پارک» دلیل درگیری نماینده مجلس با کارمند گمرک

اینکه نماینده محترم مجلس اعلام کرده جلسه با رئیس گمرک از قبل هماهنگ شده و بعدا تغییر یافته بود، صحت ندارد و کارمند انتظامات…


آغاز پروازهای فرودگاه یاسوج بعد از ۷۲ روز/ جایگزینی هواپیماهای مدرن به جای ATRاخبار,اخبار اقتصادی,فرودگاه یاسوج

مدیر فرودگاه یاسوج از شروع دوباره پرواز هوایی این فرودگاه بعد از ۷۲ روز وقفه بدلیل سانحه هوایی در ارتفاعات دنا و کشته شدن ۶۵ مسافر و خدمه خبرداد.

علی محسنیان در گفت‌وگو با ایلنا گفت: خط هوایی تهران - یاسوج از فردا یازدهم اردیبهشت ماه ۹۷ بعد از یک وقفه ۷۲ روزه شروع می شود.

 

وی با تشریح وضعیت کنونی پرواز هوایی تهران- یاسوج، از انصراف شرکت هواپیمایی آسمان و شروع فعالیت هواپیمایی شرکت آتا در فرودگاه یاسوج خبرداد.

 

مدیر فرودگاه یاسوج افزود: مسیر پرواز هواپیمایی تهران- یاسوج همان مسیر سابق یعنی ارتفاعات دنا خواهد بود و البته این مسیر ناایمن نیست.

 

محسنیان با بیان اینکه تغییر مسیر هوایی تهران - یاسوج بستگی به موافقت دستگاه‌های نظامی کشور دارد، خاطرنشان کرد: پیگیری ها برای این تغییر در حال انجام است و امیدواریم تا ۳ ماه دیگر این تغییر محقق شود.

 

وی گفت: پرواز هواپیمایی آتا که قرار است فردا در فرودگاه یاسوج انجام شود ۵۰ نفره و البته بدلیل اطلاع‌رسانی دیروقت، به نطر می رسد تعداد بلیط های فروخته شده کمتر باشد.

 

مدیر فرودگاه یاسوج، هواپیمایی آتا را جوانتر و جدیدتر از هواپیمایی آسمان عنوان و خاطرنشان کرد: هواپیمای جدید از هواپیمای ATR مدرن تر است.

 

محسنیان، زمان فرود هواپیمای یاسوج در روز سه‌شنبه یازدهم اردیبهشت ماه را ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح ذکر و اطهار امیدواری کرد دیگر شاهد تکرار سانحه دلخراش سقوط هواپیمایی یاسوج نباشیم.

 

هواپیمایی ATR آسمان، روز ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ با ۶۵ مسافر و خدمه در ارتفاعات دنا سقوط که عملیات انتقال اجساد بعد از ۷۲ روز همچنان ادامه دارد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------