بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جدول قیمت ۳۵ خودروی بازار/ مگان ارزان شد، پژو ۲۰۶ و ماکسیما ثابت ماندندجدول قیمت ۳۵ خودروی بازار/ مگان ارزان شد، پژو ۲۰۶ و ماکسیما ثابت ماندند

بازار خودرو که طی هفته های گذشته از سال تغییرات بسیار زیادی را به ثبت رسانده است، هفته آرامی را سپری کرد به طوریکه کم‌ترین تغییرات قیمت‌ها طی هفته ای که گذشت به ثبت رسید.

هر چند فعالان بازار پیش بینی کرده اند قیمت خودرو به روند صعودی خود طی هفته های باقی مانده از سال ادامه خواهد داد اما وعده‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه با کاهش 10 تا 20 درصدی قيمت خودرو و همچنین افزایش تیراژ، باعث شده است تا متقاضیان خرید خودرو کمی دست نگاه دارند.

تاثیر این موضوع را به طور واضح و مبرهن می توان در قیمت خودرو ها طی هفته ای که گذشت مشاهده کرد به طوریکه انواع پژو که طی هفته های گذشته همواره افزایش قیمت داشته اند این هفته را با آرامش سپری کردند. پژو 206 که در هر دو مدل تیپ 2 و تیپ 6 خود افزایش قیمت چشم گیری را ثبت کرده بود این هفته ثابت ماند و قیمت این دو مدل به ترتیب 27 میلیون و 800 هزار و 40 میلیون تومان بود.

دیگر مدل پژو 206 یعنی V9 نیز تغییری نداشته و همان 40 میلیون تومان است. V20 هم 27 میلیون تومان و پژو 207 اتومات هم 45 میلیون تومان است. در گروه پژو اما 206 v8 افزایشی 2 میلیون و 500 هزار تومانی داشت و به 34 میلیون تومان رسید تا نتوان از تیتر  ثبات دسته جمعی قیمت انواع پژو 206 استفاده کرد. 

در کنار محصولات داخلی، خودرو های وارداتی نیز هفته آرامی را سپری کردند و تغییرات قیمتی چندانی را به ثبت نرساندند.

ماکسیما و مگان هم که در میان خودرو های لوکس پر طرف دار بازار خودرو قرار دارند طی هفته ای که گذشت تغییر قیمتی را به ثبت نرساندند و حتی مگان با کاهش قیمت 500 هزار تومانی به 59 می لیون تومان رسید.

قیمت ماکسیما هم روی نقطه 90 میلیون تومان متوقف شده است.در ادامه فهرست آخرین قیمت خودرو ها که بر گرفته از میانگین فروش آن در بازار داخل است می آید:

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------