التهاب بازار ارز در حال تعدیل است

آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,امرالله امینی

اقتصاددان: بانک‌ها مردم را بیچاره کرده‌اند/ ۴ راهکار کوتاه مدت برای برون رفت از شرایط کنونی

امضا کننده نامه اقتصادی به رئیس جمهور با اشاره به ۴ راهکار کوتاه مدت برای شرایط کنونی اقتصاد گفت: بانک‌ها مردم را بیچاره…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


التهاب بازار ارز در حال تعدیل استاخبار,اخباراقتصادی وبازرگانی,ولی‌اله سیف

به اعتقاد رئیس کل بانک مرکزی به نظر می‌رسد یک التهابی از یک یا دو ماه گذشته در بازار ارز پیش آمد که در حال تعدیل شدن است و به سمتی پیش می‌رود که در آن حبابی نباشد.

به گزارش ایسنا،  ولی‌اله سیف امروز در حاشیه مراسم پنجاهمین سالگرد سازمان بورس و اوراق بهادار در جمع خبرنگاران گفت: بازار ارز شرایط خاص خود را طی کرده و بانک مرکزی بر این روند نظارت می‌کند.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که التهاب بازار ارز که از یک یا دو ماه گذشته پیش آمد در حال تعدیل شدن است و هم‌اکنون به شرایطی می‌رسد که حبابی نباشد.

رئیس کل بانک مرکزی در مورد یکسان‌سازی نرخ ارز تشریح کرد: ما قرار گذاشتیم که نرخ ارز یکسان‌سازی شود و این موضوع قطعا عملیاتی خواهد شد. اما چون در ارتباط‌های بین بانکی با برخی از کشورها کمبودهایی داریم به مشکلاتی برخوردیم.

سیف افزود: ما نیاز به مانور کامل در منابع ارزی‌مان داریم، در حالی که ذخایر ارزی کشور در حد کافی وجود دارد، محدودیت‌هایی در مقاطعی ایجاد می‌شود که وقفه ایجاد خواهد کرد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------