آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سی‌ان‌بی‌سی: آمریکا معافیت‌ها از تحریم نفتی ایران را تمدید می‌کند

یکی از اهداف دولت آمریکا پایین نگه داشتن قیمت جهانی نفت است و در این شرایط احتمال دارد برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رئیس کل بانک مرکزی آمریکا: هر گونه درخواست ترامپ برای استعفا را رد می‌کنماخبار,اخبار اقتصادی وبازرگانی,جروم پاول

رئیس کل بانک مرکزی فدرال آمریکا گفت که وی قرار نیست استعفا کند و حتی اگر ترامپ از وی بخواهد استعفا دهد این درخواست را رد خواهد کرد.

به گزارش  فارس ،  جروم پاول رئیس کل بانک مرکزی فدرال آمریکا گفت:حتی اگر ترامپ از وی بخواهد استعفا نمی‌دهد و آماده است با صبر و حوصله درباره زمان افزایش دوباره نرخ بهره در آمریکا تصمیم‌گیری کند.

هر دو موضوع مورد نظر پاول در این گفته‌ها باعث شد تا بخشی از نگرانی سهامداران نسبت به واکنش بانک مرکزی در برابر حملات ترامپ از بین برود.

ترامپ بارها نسبت به سیاست‌های پاول که خود وی پاول را انتخاب کرده است به شدت انتقاد کرده و از افزایش نرخ بهره در این کشور ناراضی است.

پاول طی سخنرانی در کنفرانس اقتصاددانان در آتلانتای آمریکا گفت: هیچ برنامه از پیش تعیین شده‌ای وجود ندارد. ما بر اساس روند کنونی تورم با صبر و همچنین با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

برخی کارشناسان معتقدند این سخنان پاول نشان از آن دارد که بانک مرکزی آمریکا که پیشتر گفته بود در سال 2019 دو بار نرخ بهره را افزایش خواهد داد برای چند ماه این سیاست خود را کنار بگذارند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------