آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار بازار خودرو,خان کرمی

خان کرمی: فروش تحویل فوری چهار محصول ایران خودرو مشمول قیمت گذاری نیست

قیمت گذاری چهار محصول ایران خودرو با توجه به رنج قیمت رقابتی و وجود رقبای کافی در بازار از مدت ها قبل، مشمول قیمت گذاری…


گوشت ارزان شد  اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,گوشت

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی، افزایش عرضه دام نسبت به تقاضا، بعد از ایام صفر را دلیل اصلی کاهش هزار تومانی قیمت گوشت در بازار اعلام کرد. 

علی اصغر ملکی رییس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از کاهش هزار تومانی نرخ گوشت در بازار خبر داد و اظهار کرد: اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ 37 هزار و 500 تا 38 هزار تومان به مغازه دار و 41 تا 42 هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

 

وی، افزایش عرضه دام نسبت به تقاضا  بعد از ایام صفر را دلیل اصلی کاهش قیمت گوشت اعلام کرد.

 

ملکی، قیمت هر کیلو دام زنده در میدان میوه و تره بار را 16 تا 16 هزا رو 500 تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط مناسب عرضه، هیچ گونه چالشی در سطح بازار وجود ندارد.

 

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی قیمت گوشت در روزهای آتی را پیش بینی کرد و یادآور شد:  واردات گوشت، خلا بازار را اشباع کرده است که با این وجود پیش بینی می شود تا اواسط ماه اتفاق خاصی در بازار رخ ندهد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------