آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , بورس تهران

تئوری توطئه در بورس تهران

طی دو هفته گذشته و با آغاز ریزش قیمت سهام، بسیاری از فعالان به‌دنبال پاسخ چرایی این اتفاق بودند. یکی از روایت‌های اصلی بر…


افزایش قیمت بنزین در شرایط اقتصادی فعلی به صلاح کشور نیست  اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی ,قیمت بنزین

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مدعی شد: با توجه به این‌که دولت در بحث‌های اقتصادی برای مردم کاری نکرده است، افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی در این شرایط اقتصادی به صلاح کشور نیست.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بحث گرانی بنزین و سایر حامل‌های انرژی را در حال حاضر به هیچ وجه مناسب کشور نمی‌دانیم.

 

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی که در حال حاضر بر کشور حاکم است، افزود: بیکاری و فقر شدید ناشی از آن، به طبقه متوسط و پایین جامعه فشار زیادی وارد کرده است.

 

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون باید به فکر این قشر از جامعه باشیم و مشکلات این بخش را حل کنیم. اگر بخواهیم اقتصاد کشور رشد داشته باشد و برای دولت درآمد کسب شود، باید به توانمندی‌های داخلی و نیروهای درون کشور تکیه کنیم.

 

ناصری نژاد بیان کرد: با استفاده از زیرساخت‌های مناسبی که در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی، گردشگری و... در کشور وجود دارد، می‌توان زمینه را برای درآمدزایی دولت و رشد اقتصاد مهیا کرد.

 

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فشار زیادی بر جامعه در حال تحمیل است و ایجاد تورم بالا و افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی به صلاح کشور نیست و با شدت با این مساله مخالف هستیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------