آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی, مسکن

جریان‌شناسی معاملات مسکن

روزنامه دنیای‌اقتصاد از سه ویژگی بازار زمستانی خرید آپارتمان در تهران گزارش می‌دهد. چرا «سالخورده»‌های ملکی در بورس معاملات…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


آب، برق و گاز سال ۹۷ گران نمی‌شود  اخبار اقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,قیمت آب

 

تسنیم به نقل از سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی نوشت: بر اساس مصوبه این کمیسیون قیمت آب، برق و گاز در بودجه سال آینده افزایش نخواهد یافت.

 

 علی‌اصغر یوسف‌نژاد افزود: سقف معافیت مالیاتی هم برای کارکنان دولتی و غیردولتی دو میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: سیاست‌های کلی در بودجه سال 97 با استفاده از دیدگاه کارشناسی در کمیسیون تلفیق بر مبنای واقعیت‌های جامعه و در جهت رفاه مردم به‌ویژه افراد کم‌درآمد و متوسط جامعه مورد بررسی و تصویب قرار می‌گیرد.

 

یوسف‌نژاد افزود: بر اساس لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه سال 97 درآمدهای نفتی 101 هزار میلیارد تومان است که 32 درصد آن معادل 16 میلیارد دلار به صندوق توسعه واریز می‌شود و سه درصد دیگر معادل پنج هزار میلیارد تومان به مناطق نفت‌خیز، گازخیز و محروم اختصاص خواهد یافت.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: میزان درآمدهای مالیاتی دولت برای سال آینده هم در سقف 128 هزار میلیارد تومان امسال در نظر گرفته شده است اما مقرر شده تا جنبه‌های جدید مالیاتی شناسایی شود.

 

یوسف‌نژاد افزود: در بودجه سال آینده مقرر شده تا 76 هزار میلیارد تومان با استفاده از تسهیلات، منابع بانک‌ها و بخش خصوصی برای اشتغال فارغ التحصیلان در نظر گرفته شود.

 

وی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا اوایل بهمن کار بررسی لایحه بودجه سال 97 در کمیسیون تلفیق به پایان برسد و پس از آن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------