بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مشکل جدید استقلال؛ تماس چند دلال خارجی با تیام  اخبار ورزشی,خبرهای  ورزشی, استقلال
استقلال تهران با درخششی که داشته، مورد توجه قرار گرفته و حالا آنها با مشکلاتی روبرو شده اند. 

به گزارش خبرآنلاین، اولین کسی که خارجی ها سراغ او رفتند، وینفرد شفر بود. سرمربی استقلال که در پایان فصل قراردادش تمام می شود، از طریق مترجم سابق خود مذاکراتی با چند باشگاه داشت و حتی قبل از بازی با العین در امارات، همه شاهد این بود که دو فرد عرب زبان به هتل استقلال رفتند و با این مربی جلسه داشتند. البته شفر به نزدیکانش گفته آنها دوستانش در باشگاه العین بودند ولی استقلالی ها شک دارند که مبادا آنها واسطه هایی باشند برای انتقال مربی آلمانی به تیم دیگری. استقلالی ها بابت قرارداد وینفرد شفر نگرانی ندارند و به هواداران گفته اند بدون هیچ مشکلی او را حفظ می کنند. در همین حال چند دلال خارجی هم با مامه تیام ستاره خط حمله استقلال تماس گرفته اند و او را هوایی کرده اند.

 

این بازیکن تا قبل از حضور در استقلال مشتری خاصی نداشت ولی با درخششی که در ترکیب آبی ها داشته، حالا در تیررس چند دلال خارجی است و خواهان بردن این بازیکن به لیگ های دیگر هستند. این تماس ها قطعا می تواند برای آبی ها مشکل ساز شود. وینفرد شفر اگر بماند قطعا تیام را می خواهد.

 

آبی ها هم تا پایان فصل آینده با این بازیکن قرارداد دارند و طبیعتا اگر باشگاهی او را بخواهد، باید رقم سنگینی برای رضایتنامه اش پرداخت کند. تیام برای یک فصل و نیم قراردادی به ارزش یک میلیون و 150 هزار دلار امضا کرده است و برای این باشگاه گران آب خورده است. طبیعتا آبی ها در صورت فروش او هم پول خوبی به جیب خواهند زد مگر اینکه از آن بندهای عجیب و غریب در قرارداد تیام گنجانده باشند. هر چقدر رسانه ها از این بازیکن تعریف می کنند برعکس از خرید بویان انتقاد می کنند. گویا مدیر برنامه های او و تیام یک نفر بوده و شایعه شده استقلالی ها تنها در صورتی می توانستند تیام را به خدمت بگیرند که بویان هم جذب تیم شود!

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------