مصاحبه مجدد با خدمه کشتی چینی کریستال  اخبار اقتصادی ,خبرهای  اقتصادی , کشتی چینی کریستال
اولین جلسه مشترک بررسی سانحه نفتکش سانچی با حضور ۴ کشور ایران، چین، پاناما و هنگ کنگ در شانگهای برگزار شد. 

به گزارش ایلنا، نادر پسنده، مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در این جلسه یافته های مربوط به این سانحه توسط همه اعضا طرح و بررسی  و مقرر شد بعد از جمع بندی یافته های فنی در جلسه آتی، نسبت به مشخص کردن علل اصلی سانحه و اقدامات پیشگیرانه ای که در آینده از وقوع حوادث مشابه جلوگیری کند، تصمیم گیری شود.

 

وی افزود: بر این اساس جعبه سیاه هر دو کشتی مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت و با خدمه اصلی شناور کریستال دوباره مصاحبه خواهد شد تا بتوان با سرعت بیشتری به علت برخورد نفتکش سانچی و کشتی کریستال رسید.

 

پسنده تصریح کرد: نماینده سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) در اولین جلسه مشترک بررسی سانحه سانچی حضور داشت و اعلام کرد وقوع این  حادثه برای همه جهان بسیار دردناک بود و سازمان بین المللی دریانوردی به دنبال مشخص شدن علل ریشه ای این سانحه است.

 

وی یادآور شد: سعی کمیته بررسی سانحه سانچی این است که نتیجه درست و دقیق را اعلام کند. لذا تمام جزئیات و یافته‎های مربوط به  حادثه و برخورد باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------