بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بازار جهانی قیمت طلا را بالا برد/ روند آرام کاهش ارزها  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت طلا
به دنبال رکورد زنی قیمت طلا دربازار جهانی امروز در بازار معاملات تهران،قیمت طلا روند صعودی داشت،اما قیمت سایرارزها به دنبال توقف قیمت دلار بر 4200 تومان کاهش یافت. 

به گزارش خبرآنلاین،شاخ و شانه کشیدن آمریکا و متحدانش در مقابل روسیه  قیمت دو کالای استراتژیک را در بازار جهانی افزایش داد.به دنبال تشدید نگرانی ها درباره درگیری در سوریه قیمت نفت امروز هم بالا رفت و در آستانه 73 دلاری شدن قرار گرفت.

 

بالارفتن قیمت ارز سبب شد تا قیمت طلا هم روند صعودی بگیرد.به طوری که  هر اونس به 1360 دلار رسید.

 

تحولات جهانی بر برخی بازارهای داخلی هم تاثیر گذاشت.امروز،قیمت هر اونس طلا به 720 هزار و 500 تومان رسید که نسبت به روز گذشته 6 صدم درصد افزایش نشان می دهد.

 

هرگرم طلای 18 عیار هم امروز در بازار معاملات تهران به 166 هزار و 338 تومان رسید.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت طلا

به دنبال توقف قیمت ارز بر نرخی اعلامی 4200 تومان از سوی دولت،قیمت سکه رو به کاهش گذاشت.

 

هر قطعه سکه بهار آزادی با 15 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 776 هزار تومان رسید.نیم سکه 35 هزار تومان کاهش یافت و 873 هزار تومان معامله شد.

 

امروز ربع سکه بدون تغییر 545 تومان قیمت خورد و سکه گرمی هم 352 هزار تومان به فروش رفت.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت طلا

در بازار معاملات آتی سکه اما قیمت ها امروز افزایش داشتند.قیمت حواله ای هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در اردیبهشت 100 هزار تومان افزایش داشت و با یک میلیون و 795 تومان به فروش رفت.

 

 در بازار معاملا ارز،مهمترین تحول،کاهش  بهای یورو بود که به 5165 تومان کاهش یافت که نسبت به روز گذشته 101 تومان ارزان تر شده است.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت طلا

پوند انگلیس امروز 7800 تومان و درهم امارات 1490 تومان معامله شد.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت طلا

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------