آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,سهمیه‌بندی بنزین

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه: تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده است

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از تشکیل کمیته ای در این کمیسیون برای بررسی موضوع سهمیه بندی بنزین خبر داد و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کدام سازمان نظارتی در خرید هواپیما توسط دولت دخالت کرد؟  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خرید هواپیما

 

 روزنامه اعتماد نوشت:آنچه دیروز حسن روحانی در مورد دخالت دستگاه‌های نظارتی در امور اجرایی گفت، پیش از آن اسحاق جهانگیری نیز به آن اشاره کرده بود. جهانگیری البته تندتر رفته و هشدار داده بود مدیرانی که برای انجام امور اجرایی از دستگاه‌های نظارتی کسب اجازه می‌کنند، برکنار خواهند شد.

 

معاون اول روز 23 فروردين در چهارمين اجلاس دوره پنجم شوراي عالي استان‌ها گفته ‌بود «برخي از دستگاه‌هاي نظارتي آنقدر قدرت خود را افزايش داده‌اند كه در كار اجرايي دخالت مي‌كنند و تصميم هم مي‌گيرند و باعث شده‌اند برخي مديران براي گرفتن تصميم، اول از آنها اجازه بگيرند كه البته كار بسيار نابجايي است و اگر من جايي چنين چيزي را ببينم قطعا آن مدير را بركنار خواهم كرد.»

 

گرچه اشارات جهانگيري واضح و صريح نبود اما لااقل صحبت‌هاي صبح ديروز روحاني برخي خبرهاي غيررسمي را تاييد كرد. خبرهايي مبني بر اينكه سازمان بازرسي كشور در خريد هواپيما دخالت‌هايي جدي دارد و با نگارش نامه‌هاي اداري و سازماني به مسوولان اجرايي خريد اين هواپيما را تقبيح و آن يكي را تاييد مي‌كند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------