آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اجتماعی,حق مسکن کارگران

حق مسکن کارگران ۱۰۰هزار تومان شد

با تصویب شورای عالی کار حق مسکن کارگران برای سال ۹۸ از ۴۰ هزار تومان به ۱۰۰هزار تومان افزایش یافت. به گزارش تسنیم، جلسه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ادامه بی‌خبری در بازار ارز/ طلا و سکه می‌تازند  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , طلا و سکه
بازار طلا و سکه امروز کاهشی بود؛ هرچند که قیمت ها نسبت به روز گذشته افزایش محسوسی داشت،اما در میانه روز قیمت ها متوقف شدند. 

به گزارش خبرآنلاین، امروز در بازار معاملات تهران،هر مثقال طلا 739 هزارتومان معامله شد که نسبت به روز گذشته تغییری نداشت.

 

به همین ترتیب هر گرم طلای 18 عیار هم همچنان 170 هزار و 60 تومان است.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , طلا و سکه

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , طلا و سکه

در بازار سکه،امروز قیمت ها اندکی کاهش یافت.هر قطعه سکه تمام بهار آزادی هم اکنون در بازار تهران یک میلیون و 833 هزار تومان است.در ساعات اولیه روز البته قیمت سکه تا یک میلیون و 840 تومان هم بالارفت. اما در میانه روز افزایش ها متوقف شد و روند کاهش به خود گرفت.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , طلا و سکه

 

در بازار ارز، خبرهای رسمی از آرامش بازار حکایت دارد. کماکان قیمت دلار 4200 تومان اعلام شده از سوی بانک مرکزی است.با این حال در بازار سیاه هر دلار آمریکا 5350 تومان به فروش می رسد.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , طلا و سکه

 

هر یورو امروز 6800 تومان بود که نسبت به روز گذشته 60 تومان کاهش قیمت داشت.امروز درهم امارات 1506 تومان و لیرترکیه 1437 تومان از سوی اتحادیه طلا و سکه اعلام قیمت شد.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------