آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,سهمیه‌بندی بنزین

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه: تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده است

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از تشکیل کمیته ای در این کمیسیون برای بررسی موضوع سهمیه بندی بنزین خبر داد و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قیمت آپارتمان در آخرین معاملات منطقه ۵رشد قیمت آپارتمان‌های نوساز در منطقه ۵ موجب کاهش سهم آنها از کل معاملات این منطقه در هفته‌های اخیر شده است.

به گزارش  دنیای اقتصاد ، افزایش دور از انتظار قیمت آپارتمان‌های نوساز در مرغوب‌ترین و پرمتقاضی‌ترین محله‌های منطقه ۵ تهران را می‌توان از مسیر قیمت‌های قطعی معاملات انجام‌شده در فروردین ماه نیز ردگیری کرد. مشاوران املاک بر این باورند که سیگنال‌های ریزش تدریجی تقاضای آپارتمان نوساز در منطقه ۵ تحت تاثیر رشد قیمت‌ها از هم‌اکنون در بازار قابل مشاهده است طوری که سهم این واحدها از کل معاملات بر اساس آمارهای اولیه سامانه اطلاعات بازار املاک ایران معادل یک‌چهارم کل معاملات این منطقه است.

 

این در حالی است که تقریبا نیمی از معاملات این منطقه در فروردین ماه مربوط به آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت بوده که بخشی از آنها مشمول وام صندوق یکم و بخشی نیز مشمول وام خرید مسکن از محل اوراق مسکن هستند.

 

در واقع آپارتمان‌های چند ساله در منطقه ۵ همچنان پرمتقاضی هستند و به همین خاطر این منطقه همچنان در صدر مناطق پرمعامله تهران قرار دارد. در حالی که قیمت‌های قطعی معاملات اخیر نشان می‌دهد آپارتمان‌های نوساز در پونک و بخش‌هایی از جنت‌آباد تا حول و حوش ۱۲ میلیون تومان به ازای هر مترمربع نیز افزایش قیمت داشته است، اما متوسط قیمت مسکن اکنون در منطقه ۵ بین ۷ تا ۸ میلیون تومان است که این موضوع نیز نشان‌دهنده سهم نسبتا پایین آپارتمان‌های نوساز از کل معاملات این منطقه است.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,  آپارتمان

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------