آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,سهمیه‌بندی بنزین

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه: تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده است

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از تشکیل کمیته ای در این کمیسیون برای بررسی موضوع سهمیه بندی بنزین خبر داد و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شیر گران شد (+عکس)قیمت محصول پر مصرف شیر بطری در برخی از شرکت‌های تولیدکننده صنایع لبنی دوباره گران شد به طوری قیمت هر لیتر (حدود 950 میلی‌لیتر) شیر بطری در برخی از صنایع لبنی برای فروش محصول شیر پرچرب و کم‌چرب به ترتیب به قیمت 3200 تومان و 3000 تومان رسید و قیمت این محصول در برندی دیگر نیز به ترتیب به قیمت 2850 تومان و 2750 تومان افزایش یافت. 

برخی از صنایع لبنی اقدام به افزایش قیمت شیر پرمصرف خود تا مبلغ ۷۵۰ تومان در هر لیتر کردند.

 

به گزارش تسنیم، قیمت محصول پر مصرف شیر بطری در برخی از شرکت‌های تولیدکننده صنایع لبنی دوباره گران شد به طوری قیمت هر لیتر (حدود 950 میلی‌لیتر) شیر بطری در برخی از صنایع لبنی برای فروش محصول شیر پرچرب و کم‌چرب به ترتیب به قیمت 3200 تومان و 3000 تومان رسید و قیمت این محصول در برندی دیگر نیز به ترتیب به قیمت 2850 تومان و 2750 تومان افزایش یافت.

 

در حالی برخی از صنایع لبنی این قیمت ها را برای محصولات خود برگزیدند که بر اساس آخرین اعلام قیمت سازمان حمایت، نرخ هر لیتر شیر بطری یک لیتری پرچرب 2440 تومان اعلام‌ شده بود، یعنی قیمت این محصولات در دو برند یاد شده با حدود 750 تومان و 400 تومان گران‌فروشی، عرضه می‌شود.

 

بنابراین گزارش صنایع لبنی در سال‌های اخیر همواره از نرخ‌های دستوری دولت بر فرآورده‌های خود گلایه داشته اند و در مواردی نیز از قیمت‌های که دولت برای آنها تعیین می‌کند سر پیچی کرده و درگاهی مواقع با جریمه‌های سنگین و چندین میلیارد تومانی مواجه شده‌اند.

 

از طرفی نیز دبیر ستاد تنظیم بازار در ماه‌های پایانی سال گذشته از دستورالعملی مبنی بر ممنوعیت هرگونه افزایش قیمت کالاها و خدمات تا پایان فروردین 97 خبر داد که این امر خود این شائبه را ایجاد کرد که بعد از این تاریخ امکان افزایش قیمت کالا و خدمات وجود دارد کما اینکه در بخش لوازم خانگی نیز دلیل افزایش قیمت 10 درصدی محصولات بخش نامه سال گذشته دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام می‌شود.

 

تصویر آخرین قیمت اعلامی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره نرخ فرآورده‌های لبنی و همچنین تصاویر قیمت گران شده تولیدات برخی از کارخانه‌های لبنی را می‌توانید در ذیل مطلب مشاهده کنید.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , شیر

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , شیر
 
  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , شیر
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------