آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,سهمیه‌بندی بنزین

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه: تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده است

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از تشکیل کمیته ای در این کمیسیون برای بررسی موضوع سهمیه بندی بنزین خبر داد و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


برنج خارجی گران شد  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,برنج خارجی
متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری کشور در فروردین ماه ١٣٩٧ از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد. 

به گزارش ایلنا؛ بر اساس نتایج به دست آمده در فروردین ماه ١٣٩٧، بیشترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به اقلام «گوجه فرنگی» با ۱۴ درصد افزایش، «پرتقال محصول داخل» با ۸ درصد افزایش و «مرغ ماشینی» با ٧.٢ درصد افزایش بوده است. بیشترین کاهش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته مربوط به اقلام «پیاز» با ۱۱.۹ درصد کاهش و «تخم مرغ ماشینی» با ۹.۸ درصد کاهش است.

 

این گزارش می‌افزاید:‌ بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل «فروردین ١٣٩٦» مربوط به «برنج خارجی درجه یک» با ۳۷.۹ درصد افزایش و پس از آن «تخم مرغ ماشینی» با ۲۷.۷ درصد افزایش و «پیاز» با ٢٤.٥ درصد افزایش است.

 

همچنین بیشترین کاهش قیمت نسبت به فروردین ١٣٩٦ مربوط به «گوجه فرنگی» با ۴۱.۶ درصد کاهش «با داشتن بیشترین افزایش قیمت نسبت ماه قبل» و پس آن «پرتقال محصول داخل» با ۳۱.۲ درصد کاهش «با داشتن رتبه دوم بیشترین افزایش قیمت نسبت ماه قبل» و «سیب درختی زرد» با ۳۰ درصد کاهش است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------