آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اجتماعی,حق مسکن کارگران

حق مسکن کارگران ۱۰۰هزار تومان شد

با تصویب شورای عالی کار حق مسکن کارگران برای سال ۹۸ از ۴۰ هزار تومان به ۱۰۰هزار تومان افزایش یافت. به گزارش تسنیم، جلسه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سکه همچنان در مسیر افزایشی/ طلا نزولی شد  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سکه
در حالی قیمت سکه امروز در بازار تهران با افزایش روبه‌رو شد، اما هر گرم طلای 18عیار مسیر نزولی را طی کرد. 

به گزارش خبرآنلاین، امروز در بازار تهران سکه امامی 12 هزار و 500 تومان، سکه تمام بهار آزادی 20 هزار تومان، نیم‌سکه 10 هزار تومان و ربع‌سکه و سکه یک‌گرمی 5 هزار تومان افزایش قیمت داشت.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سکه

به این ترتیب، سکه امامی با قیمت 2 میلیون و 155 هزار تومان، سکه بهار آزادی یک میلیون و 979 هزار تومان، نیم‌سکه یک میلیون و 20 هزار تومان، ربع‌سکه 600 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 365 هزار تومان به فروش رفت.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سکه

در همین حال، هر گرم طلای 18عیار در بازار با افت قیمت روبه‌رو شد؛ به طوری که امروز با قیمت 201 هزار و 361 تومان فروخته شد. هر مثقال طلا هم 870 هزار و 200 تومان بود.

 

از سوی دیگر، در بازار ارز قیمت انواع ارزها با افزایش روبه‌رو شد. قیمت یورو در بازار 7 هزار و 981 تومان، پوند انگلیس 9 هزار و 128، درهم امارات یک هزار و 835 تومان، لیر ترکیه یک هزار و 563 تومان و یوان چین یک هزار و 64 تومان گزارش شد.

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سکه

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------