آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اجتماعی,حق مسکن کارگران

حق مسکن کارگران ۱۰۰هزار تومان شد

با تصویب شورای عالی کار حق مسکن کارگران برای سال ۹۸ از ۴۰ هزار تومان به ۱۰۰هزار تومان افزایش یافت. به گزارش تسنیم، جلسه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


نرخ سکه و ارز ریخت/ مشتریان بازار طلا کم شدند  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , نرخ سکه و ارز
پس از افزایش قیمت سکه و ارز در هفته‌های اخیر، قیمت‌ها برای دومین روز پیاپی نزولی شد؛ این در شرایطی است که صعود قیمت‌ها موجب شده است که مشتریان خرید طلا و سکه در بازار کم شود. 

به گزارش خبرآنلاین، روند حرکتی بازار سکه امروز برای دومین روز پیاپی نزولی بود؛ به طوری که سکه امامی 85 هزار تومان، سکه بهار آزادی 70 هزار تومان، نیم‌سکه و ربع‌سکه 5 هزار تومان کاهش قیمت داشت.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , نرخ سکه و ارز

 

به این ترتیب، در بازار سکه امامی با قیمت یک میلیون و 894 هزار تومان، سکه بهار آزادی با قیمت یک میلیون و 870 هزار تومان، نیم‌سکه با قیمت 985 هزار تومان، ربع‌سکه با قیمت 575 هزار تومان و سکه یک‌گرمی با قیمت 360 هزار تومان به فروش رفت.

 

در بازار طلا نیز پس از کم شدن خریداران، قیمت‌ها نزولی شد؛ به نحوی که طلای 18عیار افت 6 هزار و 949 تومانی قیمت داشت. هر گرم طلای 18عیار در بازار با قیمت 184 هزار و 438 تومان فروخته شد.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , نرخ سکه و ارز

 

در همین حال، در بازار ارز، نرخ یورو 325 تومان، پوند 367 تومان، درهم امارات 78 تومان، لیر ترکیه 78 تومان و یوان چین 47 تومان افت کرد.

 

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , نرخ سکه و ارز

 

به این ترتیب، یورو با قیمت 7381 تومان، پوند 8375 تومان، درهم امارات 1679 تومان، لیر ترکیه 1426 تومان و یوان چین 972 تومان فروخته شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------