آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پاسخ متقابل چین به جنگ تعرفه‌ای آمریکا/ وضع تعرفه ۶۰ میلیارد دلاری

چین اعلام کرد در پاسخ به اعمال تعرفه جدید آمریکا بر کالاهای وارداتی از این کشور، بر ۶۰ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


هیچ مشکلی برای گوشت مرغ در ماه محرم نداریم/ قیمت عمده‌فروشی ۷۴۵۰ تومان  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,مرغ

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی اعلام کرد که با توجه به جوجه‌ریزی های انجام شده هیچ مشکلی برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز مردم در ماه محرم وجود ندارد و امروز میانگین قیمت عمده‌فروشی این محصول کیلویی ۷۴۵۰ تومان در کشور بوده است. 

محمدعلی کمالی سروستانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مرغداران از ماه‌های گذشته برای تامین گوشت مرغ در ماه محرم برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده‌اند و جوجه‌ریزی برای این ماه با افزایش نسبی به حدود ۱۰۰ میلیون قطعه در ماه رسیده است و هیچ مشکلی برای تامین این محصول پروتیینی در ماه محرم نداریم.

 

وی افزود: از نظر قیمت نیز طی روزهای گذشته وضعیت باثبات با کاهش نسبی داشته‌ایم به گونه‌ای که هر کیلوگرم مرغ زنده در مرغداری ۴۶۰۰ تا ۴۷۰۰ تومان بوده است.

 

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی ادامه داد: قیمت مرغ آماده طبخ در کشتارگاه کیلویی ۶۷۵۰ تومان و میانگین قیمت گوشت مرغ در بازار عمده‌فروشی کیلویی ۷۴۵۰ تومان در کشور است و با توجه به وضعیت تولید و عرضه هیچ نگرانی برای بازار گوشت مرغ در ماه محرم وجود ندارد.

 

سروستانی گفت: اگر نوسان قیمتی هم در راستای افزایش تقاضا برای گوشت مرغ به وجود بیاورد، ذخایر شرکت پشتیبانی امور دام کافی بوده و از آن برای تنظیم بازار استفاده می‌کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------