آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پاسخ متقابل چین به جنگ تعرفه‌ای آمریکا/ وضع تعرفه ۶۰ میلیارد دلاری

چین اعلام کرد در پاسخ به اعمال تعرفه جدید آمریکا بر کالاهای وارداتی از این کشور، بر ۶۰ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پلیس: دستگیری 15 دلال ارز/ اعلام اسامی 35 شرکت متخلف اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,پلیس
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی (سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ) در جمع خبرنگاران گفت: یک شرکت واردکننده موبایل ارز را با نرخ دولتی دریافت و از کشور خارج کرده و به جای آن یک نوع گوشی تلفن همراه با مارک خاص وارد کرده، اما این گوشی را در سطح بازار با ارز 8200 تومان به فروش رسانده است. 

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۱۵ دلال ارز طی دو هفته گذشته خبر داد.

 

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی (سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ) در جمع خبرنگاران گفت: یک شرکت واردکننده موبایل ارز را با نرخ دولتی دریافت و از کشور خارج کرده و به جای آن یک نوع گوشی تلفن همراه با مارک خاص وارد کرده، اما این گوشی را در سطح بازار با ارز 8200 تومان به فروش رسانده است.

 

وی ادامه داد: 35 شرکت دیگر نیز قرار است اسامی‌شان از سوی بانک مرکزی به ما اعلام شود تا برخوردهای انتظامی قضایی با آنها انجام شود. تاکنون نیز کسی در این خصوص بازداشت نشده و فعلا با یک شرکت برخورد شده است.

 

سرپرست آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه در حال انجام تحقیقات در خصوص این شرکت‌ها هستیم، گفت: در صورتی که مقامات قضایی به این نتیجه برسند که این شرکت‌ها باید بازداشت شوند، قطعا اقدام خواهیم کرد.

 

سرهنگ یاراحمدی با اشاره به دستگیری 15 دلال ارز طی دو هفته گذشته خاطرنشان کرد: برخورد با افرادی که خرید و فروش غیرمجاز ارز انجام می‌دهند، در دستور کار ما است و روزانه پیگیر این موضوع هستیم.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------