بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قیمت تلفن همراه کاهش می‌یابد اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,قیمت تلفن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بر اساس توافق وزراتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات»  اجازه واردات تلفن همراه به برخی شرکت‌های ورادکننده شده است و براساس این توافق قطعا شاهد کاهش قیمت تلفن همراه در کشور خواهیم بود. 

 رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به روند کاهشی قیمت «تلفن همراه»، گفت: برخی از شرکت‌ها در زمینه واردات تلفن همراه در گذشته مشکلاتی داشتند.

 

وی افزود: مشکلات این شرکت‌ها این بود که تخلفاتی در واردات با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام داده بودند و پیرو این موضوع پرونده قضائی هم برای این شرکت‌ها باز شده بود و اجازه واردات نداشتند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: همچنین یکسری شرکت‌ها هم در سال ۹۷ به ثبت رسیده بودند که طبق بخش نامه وزرات صمت اجازه واردات تلفن همراه نداشتند. براساس توافقی که بین وزراتخانه‌های «صنعت، معدن و تجارت» و «ارتباطات و فناوری اطلاعات» صورت گرفت، اجازه وارادات به این شرکت‌ها داده خواهد شد.

 

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: براساس این توافق قطعا شاهد کاهش قیمت تلفن همراه در کشور خواهیم بود.

 

سبحانی‌فر بیان داشت: عدم واردات یکی از دلایل افزایش قیمت تلفن همراه در کشور بود که به اعتقاد بنده اگر واردات موبایل انجام شود دیگر شاهد افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------