بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل بازار شب عید اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , بازار شب عید
استاندار تهران با تاکید بر اتخاذ تدابیر لازم برای کنترل بازار شب عید گفت: هیچ نگرانی برای تامین کالاهای اساسی برای ایام پایانی سال وجود ندارد. 

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بند پی در حاشیه جلسه پیشگیری از فعالیت برندهای قاچاق استان تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به تمهیدات اتخاذ شده در خصوص تنظیم بازار استان تهران به ویژه در ایام پایان سال گفت: تمامی راهکارها و تمهیدات لازم در نظر گرفته شده و هیچ نگرانی بابت تامین نیازهای شهروندان در ایام پایانی سال وجود ندارد.

 

وی افزود: به عنوان نمونه ظرفیت پرورش مرغ ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده و در سایر حوزه‌ها نیز تامین کالاهای اساسی و مواد غذایی برای ایام پایانی سال تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

وی ادامه داد: باید تدابیر لازم برای تامین مواد غذایی مورد نظر مردم در ایام ویژه در نظر گرفته شود و این مسئله به عنوان تکلیف دولت و مسئولین بوده و ما نیز به عنوان استانداری تهران تدابیر لازم را در نظر گرفته‌ایم.

 

وی تاکید کرد: در خصوص استقلال ستاد تنظیم بازار استان از ستاد کشوری، ما به دنبال این هستیم که اموراتی که در استان‌ها به صورت مستقل بررسی می‌شود در تهران نیز به سبب لزوم رصد و رسیدگی مقام عالی دولت در استان به شکل مستقل مورد بررسی قرار گیرد که قطعا این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

 

استاندار تهران با اشاره به اینکه کالاهای اساسی مانند دارو، مواد پروتئینی و لبنی جزء ملزومات ویژه شهروندان هستند افزود: تامین و تسهیل دسترسی به این کالاها برای مردم در دستور کار ویژه استانداری قرار دارد.

 

بندپی در خصوص نرخ کالاهای عرضه شده در سطح بازار نیز گفت: کالاهای اساسی از ارز یارانه‌ای برخوردارند و نرخ آنها دستخوش تغییر نشده است با این حال در شرایط ضرور نیز برای کالاهایی نظیر مواد پروتئینی، گوشت گرم قرمز و گوشت سفید انسجام خوبی را در راستای تمهیدات مورد نیاز محقق کرده‌ایم. قیمت‌ها اکنون در کنترل است تا مشکلی برای تامین نیازهای اساسی مردم ایجاد نشود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------