آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,وزیر راه

وزیر راه و شهرسازی: افزایش قیمت مسکن و اجاره‌بها فشار زیادی به مردم وارد کرده است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رکود مسکن در سال‌های گذشته و همچنین افزایش ناگهانی قیمت مسکن و اجاره بها فشار زیادی را بر…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کاهش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت مرغ
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: عرضه مرغ منجمد دولتی و تامین نهاده‌های دامی قیمت مرغ را در بازار کاهش داد و مرغ به 12 هزار و 950 تومان رسید. 

مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در گفت‌وگو با  ایلنا، در خصوص قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: قیمت مرغ در خرده‌فروشی‌ها با هزار و 150 تومان کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت 12 هزار و 950 تومان رسیده است.

 

وی افزود: قیمت مرغ زنده با هزار تومان کاهش نسبت به دو روز گذشته 8800 تومان، میدان بهمن 11 هزار و 400 تومان، قیمت کشتارگاه 11هزار و 750 تومان و قیمت تحویل درب واحدهای صنفی هم 11 هزار و 950 تومان است.

 

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی دلیل کاهش قیمت مرغ را افزایش عرضه به بازار دانسته و عنوان کرد: یکی از دلایل آن تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز و جوجه‌ریزی مجدد تولیدکنندگان است و دلیل دیگر آن توزیع مرغ منجمد دولتی به بازار است که باعث کاهش در بازار شده است.

 

وی افزود: البته با افزایش قیمت مرغ، کاهش شدید تقاضا در بازار به وجود آمد که می‌توان از آن به عنوان عامل اصلی کاهش قیمت‌ها نام برد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------