آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , اسکناس‌

صفرها تنها از روی اسکناس‌ها حذف نشده!

یک اقتصاددان معتقد است: حذف صفرها از پول ملی چیز تازه‌ای نیست و سال‌هاست که مردم نه تنها چهار صفر که اقشاری از آنها 6 و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


عربستان: به موفقیت پیمان اوپک و غیراوپک اطمینان داریم اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , خالد الفالح
وزیر انرژی عربستان سعودی اظهار کرد وی مطمئن است توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک، توازن را در بازار نفت برقرار خواهد کرد، مگراین که اتفاق غیرمترقبه‌ای روی دهد.

به گزارش ایسنا، خالد الفالح اظهار کرد که وی احتمال نیاز به اقدامات بیش‌تر از سوی اوپک و متحدانش در آینده را منتفی نمی‌داند و در ادامه افزود: شرایط بازار نسبت به چند هفته قبل بهتر شده است.

 

سهیل المزروعی - وزیر انرژی امارات متحده عربی - نیز روز چهارشنبه اظهار کرد: بازار نفت در مسیر بازیابی تعادل خود قرار دارد و توافق میان اوپک و غیراوپک برای کاهش تولید ۱.۲ میلیون بشکه در روز، برای دستیابی به هدف مذکور در نیمه اول سال ۲۰۱۹ کافی خواهد بود.

 

طبق نظرسنجی "اس اند پی گلوبال پلاتس"، تولید نفت اوپک در ماه دسامبر به میزان ۶۳۰ هزار بشکه در روز کاهش یافته و به ۳۲.۴۳ میلیون بشکه در روز رسید که پایین‌ترین میزان در شش ماهه اخیر بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------