آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , ترامپ

واشنگتن پست: ترامپ بار دیگر در تبیین استدلالش علیه ایران شکست خورد

تارنمای روزنامه واشنگتن پست با اشاره به ناهمگونی آشکار سیاست دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در باره ایران ، نوشت: او یک بار دیگر در تبیین استدلال های خود علیه ایران…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قرقاش: ایران به دنبال بهره برداری از موضوع قدس است!اخبار,اخبار بین الملل,قرقاش

وزیر مشاور در امور خارجه امارات در ادامه مواضع خصمانه خود ضد ایران، مدعی شد که ایران به دنبال بهره برداری از موضوع قدس به نفع منافع خود است.

به گزارش مهر ، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات در صفحه توییتر خود به تکرار مواضع خصمانه اش ضد ایران پرداخت.

 

وی مدعی شد: رویکرد سیاسی کنونی ایران حول سه محور است؛ نخست دفاع از برنامه موشکی اش پس از اینکه آشکار شد که غیر دفاعی است. دوم، توجیه حضور نظامی در سوریه و سوم تلاش برای فراهم آوردن پوشش سیاسی برای حوثی ها در یمن.

 

قرقاش ادعا کرد: ایران به دنبال بهره برداری از قدس به نفع منافع خود است اما سیاست خشونت و تخریب در جهان عرب مانع از آن می شود. بحث پیروزی منطقه ای ایران نیز برعکس است زیرا سیطره مبتنی بر خشونت و سلاح فاقد مشروعیت است و این موضوع تهران را از ماجراجویی های توسعه طلبانه عربی نگران می کند.

 

وی گفت که کشورهای حوزه خلیج فارس و ملتهای آن حامی موضوع فلسطین و قدس هستند!

 

این موضع مقام اماراتی در حالی بیان می شود که این کشور به همراه سعودی ها نه در تنها در نشست استانبول در حمایت از قدس شرکت نکردند بلکه همسو با رژیم صهیونیستی و در راستای عادی سازی روابط با تل آویو گام بر می دارند. همچنین این کشور به همراه عربستان در خشونت، کودک کشی در یمن و ویرانی زیر ساخت های این کشور دخالت دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------