آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , ترامپ و مکرون

گفت‌وگوی ترامپ و مکرون درباره ایران

روسای‌جمهور آمریکا و فرانسه ضمن دیدار با یکدیگر درباره ایران و سوریه گفت‌وگو کردند. به گزارش ایسنا، کاخ سفید با انتشار اطلاعیه‌ای روی وب‌سایت خود اعلام کرد دونالد ترامپ،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


وزارت خارجه روسیه: دخالت خارجی در ایران محکوم و غیر قابل قبول استاخبار,اخبار سیاست خارجی,وزارت خارجه روسیه

وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای در واکنش به حوادث اخیر ایران ضمن محکوم کردن این اغتشاشات، دخالت خارجی در ایران را غیر قابل قبول خواند.

به گزارش مهر به نقل از ریانووستی، وزارت امور خارجه روسیه دخالت خارجی در امور داخلی ایران را غیر قابل قبول خواند.

 

وزارت امور خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که اعتراضات در ایران بر اساس سناریو خشونت و خونریزی صورت نگیرد و ضمن محکوم کردن دخالت خارجی در ایران اعلام کرد که این دخالت ها ممکن است وضعیت را در ایران بی ثبات کند.

 

وزارت امور خارجه روسیه افزود که این اتفاقات مسائل داخلی ایران است. 

 

طی روزهای گذشته در برخی از شهرهای ایران از جمله تهران عده ای از افراد آشوبگر به بهانه مشکلات اقتصادی به آشوب و اغتشاش در ایران پرداختند.

 

برخی مقامات خارجی از جمله «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس و دیگر کشورهای مخالف ایران از آشوبگران در ایران اعلام حمایت کرده اند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------