آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار بین الملل,نشست خبری مقامات آمریکا و کانادا

پومپئو: ایران در سراسر خاورمیانه از مواد منفجره استفاده کرده است

وزیر خارجه آمریکا در فرافکنی وقیحانه می گوید علاوه بر کسانی که در قتل خاشقچی باید مسئول شناخته شوند، عوامل ایران در منطقه هم باید پاسخگو شوند! به گزارش ایرنا، مایکل…


وزارت خارجه روسیه: دخالت خارجی در ایران محکوم و غیر قابل قبول استاخبار,اخبار سیاست خارجی,وزارت خارجه روسیه

وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای در واکنش به حوادث اخیر ایران ضمن محکوم کردن این اغتشاشات، دخالت خارجی در ایران را غیر قابل قبول خواند.

به گزارش مهر به نقل از ریانووستی، وزارت امور خارجه روسیه دخالت خارجی در امور داخلی ایران را غیر قابل قبول خواند.

 

وزارت امور خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد که اعتراضات در ایران بر اساس سناریو خشونت و خونریزی صورت نگیرد و ضمن محکوم کردن دخالت خارجی در ایران اعلام کرد که این دخالت ها ممکن است وضعیت را در ایران بی ثبات کند.

 

وزارت امور خارجه روسیه افزود که این اتفاقات مسائل داخلی ایران است. 

 

طی روزهای گذشته در برخی از شهرهای ایران از جمله تهران عده ای از افراد آشوبگر به بهانه مشکلات اقتصادی به آشوب و اغتشاش در ایران پرداختند.

 

برخی مقامات خارجی از جمله «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه انگلیس و دیگر کشورهای مخالف ایران از آشوبگران در ایران اعلام حمایت کرده اند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------