آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , ترامپ

واشنگتن پست: ترامپ بار دیگر در تبیین استدلالش علیه ایران شکست خورد

تارنمای روزنامه واشنگتن پست با اشاره به ناهمگونی آشکار سیاست دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در باره ایران ، نوشت: او یک بار دیگر در تبیین استدلال های خود علیه ایران…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بن کاردین: ترامپ در راستای حمایت از معترضان، قانون منع ورود ایرانی‌ها به آمریکا را لغو کنداخبار,اخبار سیاست خارجی,بن کاردین

یک سناتور آمریکایی در اظهاراتی مداخله‌جویانه گفت: بهتر است ترامپ برای نشان دادن اینکه از معترضان ایرانی حمایت می‌کند، ممنوعیت ورود ایرانی‌ها به آمریکا را لغو کند.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، بن کاردین، سناتور ارشد دموکرات در ادامه واکنش‌های مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی نسبت به ناآرامی‌ها در ایران، گفت: من از دولت ترامپ می‌خواهم تا اقداماتی را در راستای حمایت از معترضان در ایران انجام دهد، بهترین اقدام نیز در مرحله نخست لغو فوری ممنوعیت ورود ایرانی‌ها به خاک آمریکا خواهد بود.

 

وی همچنین در اظهاراتی خصمانه هشدار داد که اگر با معترضان با خشونت برخورد شود، آمریکا می‌تواند تحریم‌های جدیدی علیه ایران صادر کند.

 

به گزارش ایسنا، سارا سندرز ور تحریسخنگوی کاخ سفید نیز روز سه‌شنبه به بهانه ناآرامی‌های ایران، هشدار داد که کاخ سفید در حال بررسی احتمال صدم‌های جدید علیه ایران است.

 

بن کاردین ادامه داد: جهان به دقت در حال نظاره نحوه پاسخ مقامات ایران به درخواست قانونی مردم ایران برای تغییر است. اگر این پاسخ‌ها همراه با خشونت باشد آمریکا می‌تواند با استفاده از قانون نقض حقوق بشر تحریم‌های جدیدی را علیه ایران صادر کند.

 

پیش‌تر بن رودز، مشاور امنیت ملی باراک اوباما خطاب به مقامات کنونی آمریکا هشدار داده بود که اعتراض مردم ایران برای خودشان است نه برای آمریکا.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------