آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,مایک پامپئو

اظهارات جدید «مایک پامپئو» در مورد برنامه هسته‌ای ایران

مایک پامپئو ضمن هشدار به ایران در خصوص «غضب جهانی» در صورت شدت بخشیدن به برنامه هسته‌ای، تلویحا اذعان کرد که منظور از این خشم، رویارویی نظامی نیست. به گزارش فارس، مایک…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کنایه سخنگوی وزارت خارجه روسیه به آمریکا درباره اعتراضات ایراناخبار,اخبار سیاست خارجی,ماریا زاخارووا

ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه با انتشار پست کنایه امیزی در صفحه فیسبوک خود به اقدام آمریکا برای ترتیب دادن جلسه ویژه شورای امنیت سازمان ملل و شورای حقوق بشر سازمان ملل در مورد اوضاع ایران واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، ماریا زاخارووا در پست فیسبوکی خود با اشاره به تلاش ضد ایرانی نیکی هیلی، تجربه خشن آمریکا در متفرق کردن تظاهرات اعتراض آمیز را به مقامات این کشور متذکر شد. 

 

زاخارووا در فیس‌بوک خود در رابطه با تظاهرات اعتراض آمریکا نوشت : هیئت آمریکایی موضوعی برای نقل کردن به جهانیان دارد. برای مثال نیکی هیلی می‌تواند تجربه آمریکا در بخش پراکنده کردن تظاهرات اعتراض را با دیگران در میان گذارد".

 

زاخارووا همچنین به "بازداشت‌های گسترده و سرکوب" جنبش "اشغال وال استریت" (Occupy Wall Street) و تسویه حساب های انجام شده در فرگیوسن (سرکوب تظاهرات شهر Ferguson پس از قتل یک نوجوان سیاه پوست توسط پلیس) اشاره کرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------