آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,مایک پامپئو

اظهارات جدید «مایک پامپئو» در مورد برنامه هسته‌ای ایران

مایک پامپئو ضمن هشدار به ایران در خصوص «غضب جهانی» در صورت شدت بخشیدن به برنامه هسته‌ای، تلویحا اذعان کرد که منظور از این خشم، رویارویی نظامی نیست. به گزارش فارس، مایک…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جو بایدن: خروج از برجام به معنای انزوای آمریکا خواهد بوداخبار,اخبار سیاست خارجی,جو بایدن

معاون باراک اوباما تاکید کرد که خروج از برجام باعث انزوای آمریکا از متحدان بین‌المللی این کشور خواهد شد.

به گزارش ایسنا، جو بایدن معاون باراک اوباما در گفت‌وگو با شبکه پی‌.‌بی‌.اس با اشاره به اینکه خروج از برجام به معنای انزوای آمریکا است در اظهاراتی بی‌اساس مدعی شد که در این صورت ایران می‌تواند برنامه هسته‌ای تسلیحاتی خود را از سر بگیرد.

 

به گزارش ایسنا، مقامات ایران همواره ادعاهای بی‌اساس آمریکا در مورد نظامی بودن برنامه هسته‌ای ایران را رد کرده و بر صلح‌آمیز بودن آن تاکید کرده‌اند.

 

وی همچنین در پاسخ به انتقادات مطرح شده از سوی دولت ترامپ که اوباما از اعتراضات88 در ایران حمایت نکرده، اذعان کرد که اوباما از ناآرامی‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2009 حمایت کرد.

 

به گزارش ایسنا، اقدامات و اظهارات مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی در حالی ادامه دارد که از روز چهارشنبه از میزان اعتراضات کاسته شده است و مردم در چند شهر ایران تظاهراتی را در حمایت از نظام برگزار کرده‌اند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------