آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,جان بولتون

خروج از برجام، محور اولین گفت‌وگوی تلویزیونی مشاور امنیت ملی جدید ترامپ

جان بولتون که به تازگی از سوی رییس‌جمهوری آمریکا به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید معرفی شد، در آخرین توییت خود به موضوع گفت‌وگوی تلویزیونی آتی خود در شبکه فاکس‌نیوز…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جو بایدن: خروج از برجام به معنای انزوای آمریکا خواهد بوداخبار,اخبار سیاست خارجی,جو بایدن

معاون باراک اوباما تاکید کرد که خروج از برجام باعث انزوای آمریکا از متحدان بین‌المللی این کشور خواهد شد.

به گزارش ایسنا، جو بایدن معاون باراک اوباما در گفت‌وگو با شبکه پی‌.‌بی‌.اس با اشاره به اینکه خروج از برجام به معنای انزوای آمریکا است در اظهاراتی بی‌اساس مدعی شد که در این صورت ایران می‌تواند برنامه هسته‌ای تسلیحاتی خود را از سر بگیرد.

 

به گزارش ایسنا، مقامات ایران همواره ادعاهای بی‌اساس آمریکا در مورد نظامی بودن برنامه هسته‌ای ایران را رد کرده و بر صلح‌آمیز بودن آن تاکید کرده‌اند.

 

وی همچنین در پاسخ به انتقادات مطرح شده از سوی دولت ترامپ که اوباما از اعتراضات88 در ایران حمایت نکرده، اذعان کرد که اوباما از ناآرامی‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2009 حمایت کرد.

 

به گزارش ایسنا، اقدامات و اظهارات مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی در حالی ادامه دارد که از روز چهارشنبه از میزان اعتراضات کاسته شده است و مردم در چند شهر ایران تظاهراتی را در حمایت از نظام برگزار کرده‌اند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------